top

Rękawiczki Salewa

Rękawiczki Salewa ® to liczne modele przeznaczone do narciarstwa, wspinaczki, trekkingu czy na co dzień, których wspólnym mianownikiem jest zapewnienie Ci komfortu termicznego i nieprzemakalności.
Zobacz jako Siatka Lista

12 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

12 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki Salewa szeroki wybór modeli do każdej aktywności

Marka Salewa to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży outdoorowej na świecie. Wszystkie produkty marki łączy wysoka jakość wykonania i doskonałej jakości materiały. Nie inaczej jest w przypadku rękawiczek. Szeroki wybór modeli sprawdzi, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Rękawiczki Salewa via ferrata, a może zaawansowane modele wykorzystujące naturalną wełnę? Wyłącznie od ciebie zależy, po który z modeli marki sięgniesz. Co więcej, producent dba o środowisko naturalne, na którym nam — fanom outdooru zależy wyjątkowo. Rękawiczki w warstwach hydrofobowych nie wykorzystują wyjątkowo szkodliwych związków PFC. Prośrodowiskowy proces produkcji został w wielu modelach odznaczony certyfikatem bluesign®.

Nowoczesna technologia i nie tylko

Rękawiczki Salewa to szerokie portfolio produktów. Wiele modeli wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, jeszcze inne oparte są o niezastąpioną w outdoorze wełnę. Wyłącznie od twoich planów i preferencji zależy więc, czy sięgniesz po rękawiczki skiturowe Salewa, a może po lekki model, który sprawdzi się doskonale w parze z drugimi rękawicami podczas zimowych wysokogórskich wypraw? Każdy model rękawiczek marki ma za zadanie ochronić nasze dłonie przed wychłodzeniem. Co więcej, marka oferuje również rękawiczki Salewa wyposażone w wiatroodporną membranę GORE-TEX®, która jeszcze bardziej potęguje ochronę dłoni przed wychłodzeniem! Pamiętaj, ochrona dłoni to nie tylko komfort termiczny, ale również uniknięcie suchości skóry, jej pękania, a w najgorszym wypadku również odmrożeń!

Rękawiczki Salewa w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele modeli rękawiczek tej cenionej marki. Dobór odpowiedniego modelu sprawi, że zapewnią ci one maksymalny komfort termiczny i ochronę przed wychłodzeniem dłoni bez względu na twoje plany. Szerokie portfolio produktów sprawi, że znajdziesz model idealnie dopasowany do swoich preferencji oraz górskich planów. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że rękawiczki Salewa będą doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających turystów i turystek. Sięgając po jeden z tych modeli, możesz więc mieć pewność maksymalnego wsparcia, niezależnie od podjętych przez siebie aktywności!