top

Rękawiczki rowerowe Ziener

Rękawiczki rowerowe Ziener to wysokiej klasy produkty, które pozwolą nam na zachowanie komfortowej temperatury dłoni w trakcie jazdy. Specjalne wykończenie zapewnia pewny chwyt. Rękawiczki na rower Ziener to szeroki wybór modeli na każde pogodowe warunki.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Rękawiczki rowerowe Ziener — jakość i doświadczenie

Ziener to marka, która bezsprzecznie kojarzona jest z najlepszymi rękawiczkami dostępnymi na rynku. Największą popularnością w portfolio marki cieszą się modele narciarskie. Jednakże kolekcja jest znaczenie szersza i okazalsza. Rękawiczki rowerowe Ziener to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają bezkompromisowej konstrukcji. Ochronią twoje dłonie zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzaniem. Specjalne wykończenia wewnętrznej części dłoni zapewnią pewny chwyt, niektóre z modeli wykorzystują również technologie, która pozwala na wygodne korzystanie z ekranu dotykowego smartfona, czy zegarka sportowego.

Szeroki wybór produktów do każdego rodzaju kolarstwa

Marka posiada w swym portfolio szeroki wybór rękawiczek do każdej odmiany kolarstwa. Rękawiczki rowerowe Ziener to modele bez palców, po jakie sięgną fani szosy i graveli, jak i pełne modele do wielu dyscyplin MTB. Każde z nich wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów, które doskonale zdadzą egzamin podczas intensywnego użytkowania. Niektóre z pełnych modeli rękawic posiadają specjalne wykończenie palców, które pozwoli ci obsłużyć urządzenia elektroniczne z ekranem dotykowym. Kluczem do funkcjonalnych rękawic jest wewnętrzna strona dłoni. Modele najczęściej wykonane są z syntetycznej skóry ze specjalnym silikonowym wykończeniem. Rękawiczki na rower Ziener zapewniają dzięki temu pewny chwyt, co pozwala na zwiększenie naszego bezpieczeństwa. Amortyzujące materiały zapewniają ponadto zniwelowanie uczucia zmęczenia na skutek drgań przenoszonych na kierownicę. Ta cecha ma szczególne znaczenie dla osób, które pokonują na rowerze naprawdę spore dystanse!

Rękawiczki na rower Ziener w sklepie górskim 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór rękawiczek Ziener. Modele przygotowane z myślą o kolarstwie zapewnią wam maksymalny komfort oraz pewny chwyt. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli dobrać odpowiednie rękawiczki zarówno paniom jak i panom. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że nowo wybrany model będzie służył wam przez wiele sezonów.