top

Rękawiczki Helikon-Tex

Rękawiczki Helikon-Tex to propozycja dla miłośników survivalu, bushcraftu i dłuższego przebywania w lesie. Mocne modele w maskujących kolorach wyśmienicie sprawdzają się podczas przygotowywania schronienia, a także w niższych temperaturach. W ofercie wygodne rękawiczki Helikon-Tex, które stanowią doskonałe uzupełnienie ubioru na chłodniejszą cześć roku.

Rękawiczki Helikon-Tex — taktyczne i ocieplane modele

Polska marka Helikon-Tex to producent odzieży i akcesoriów taktycznych, które doskonale sprawdzają się również na bushcraftach i podczas turystyki. W jego ofercie znajdziemy zarówno ciepłe rękawiczki na jesień i zimę, jak i całoroczne rękawice taktyczne. Niezależnie od tego, po który z modeli sięgniecie rękawiczki Helikon-Tex to najwyższej jakości produkty. Firma wykorzystuje w nich wyłącznie wysokogatunkowe tkaniny i wytrzymałe naturalne skóry. Co więcej, marka sięga po ekologiczne rozwiązania. Włókna syntetyczne potrzebne do produkcji rękawic pochodzą z recyklingu. Dzięki temu Helikon-Tex może zmniejszać ślad węglowy swojego procesu produkcyjnego.

Wysoka jakość wykonania kluczem do praktyczności i komfortu

Rękawiczki Helikon-Tex powstają wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Rękawice taktyczne są wykonane z przewiewnej syntetycznej tkaniny, która zapewnia niezbędną podczas aktywności w wyższych temperaturach oddychalność. Części chwytne oraz końcówki palców wykonane są z naturalnych skór o bardzo wysokiej wytrzymałości. Regulacja mankietów odbywa się za pomocą rzepów, dzięki czemu łatwo dopasować rękawice do naszych dłoni. Rękawiczki Helikon-Tex to jednak nie tylko taktyczne, ale również ocieplane modele. Te wykonane są z dzianiny syntetycznej. Cechuje się ona wysoką wytrzymałością, cechami szybkoschnącymi i doskonałym dopasowaniem do dłoni. Rękawiczki świetnie izolują od chłodu i doskonale sprawdzą się podczas noszenia ich bez względu na rodzaj podjętej aktywności. Wykorzystasz je zarówno jesienią, jak i zimą.

Rękawiczki Helikon-Tex w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz szeroki wybór produktów polskiej marki, od rękawiczek po funkcjonalne plecaki Helikon-Tex. Każdy z produktów naszego rodzimego producenta wykonany jest z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu są one nie tylko funkcjonalne, ale również mocne i niezwykle wytrzymałe. Rękawiczki Helikon-Tex doskonale sprawdzą się zarówno wśród pań, jak i panów. Szeroki wybór rozmiarów pomoże ci doskonale dopasować nowe rękawiczki do wielkości twoich dłoni.