top

Only Hot

Only Hot to skuteczne ogrzewacze dłoni i stóp, które wyśmienicie sprawdzają się w mroźnych warunkach. Chemiczne ogrzewacze tej marki są łatwe w użytkowaniu i bezpieczne, dzięki czemu sprawdzą się w wielu zastosowaniach.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Ogrzewacze Only Hot pozwolą na walkę z zimnem

W trakcie aktywności górskich w zimowym okresie wiele osób ma problemy z szybko marznącymi stopami oraz dłońmi. Oprócz odpowiednio dobranej odzieży i butów, dużą pomocą mogą się okazać chemiczne ogrzewacze Only Hot, które zapewnią dodatkowe źródło ciepła w trakcie silnych mrozów. To idealne rozwiązanie dla turystów, narciarzy, wspinaczy czy rowerzystów, którzy potrzebują odrobiny termicznego wsparcia podczas podejmowanych aktywności. Ogrzewacze rąk i stóp wsunięte do buta czy rękawic pozwolą na komfortowe kontynuowanie wycieczki, zmniejszając ryzyko szybkiego wychłodzenia organizmu czy nawet powstania odmrożeń. Niezwykle łatwe w użytkowaniu ogrzewacze świetnie sprawdzą się zarówno turystom, którzy w górach pojawiają się sporadycznie, jak i osobom spędzającym na górskich szlakach przeważającą część czasu.

Jak wykonane są ogrzewacze do rąk i stóp Only Hot?

Producent dokłada wszelkich starań, aby jego ogrzewacze chemiczne spełniały surowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa ich użytkowania, a także aby były bezpieczne dla środowiska. Skład chemiczny ogrzewaczy oparto o nietoksyczne związki, które uaktywniają się przy kontakcie z powietrzem. To właśnie dlatego ich używanie jest tak proste. Wystarczy otworzyć hermetyczne opakowanie i wystawić ogrzewacz na działanie powietrza. Po kilku minutach całość będzie już ciepła i gotowa do zastosowania w butach czy rękawicach. Dodatkowym atutem ogrzewaczy jest to, że nie wydzielają żadnego zapachu. Ponadto nie zastosowano w nich toksycznych czy szkodliwych dla środowiska substancji, dzięki czemu po zużyciu mogą być wyrzucone wraz ze zwykłymi śmieciami. Ogrzewacze do rąk i stóp Only Hot są niezwykle poręczne, dzięki czemu zawsze znajdzie się na nie miejsce w plecaku. Kiedy temperatura znacznie spadnie, a Tobie zrobi się po prostu zimno, z pomocą przyjdą niezawodne ogrzewacze chemiczne.

Zróżnicowane ogrzewacze Only Hot – sklep 8a.pl zapewnia pełną ofertę

Zróżnicowane ogrzewacze marki Only Hot dostępne online pozwolą idealnie dobrać odpowiedni model do potrzeb. Jednymi z najchętniej wybieranych są ogrzewacze do rąk. Marznące dłonie to częsty problem wśród miłośników narciarstwa oraz trekkingu w warunkach zimowych. Lekkie ogrzewacze wkładane do rękawiczek są świetnym rozwiązaniem tego problemu. W butach skiturowych często marzną palce. To głównie z myślą o tych użytkownikach powstały ogrzewacze palców, a także całych stóp, które pomogą przetrwać mroźną pogodę.