top

Odzież rowerowa Brubeck

Odzież rowerowa Brubeck zapewnia świetne właściwości termoaktywne w czasie treningów i wycieczek rowerowych. Idealnie dopasowane do ciała modele cechują się wysoką elastycznością, przez co nie krępują ruchów.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Odzież rowerowa Brubeck — dla fanów szosy i MTB

Polska marka Brubeck posiada wyjątkowo szerokie portfolio produktowe dla wszystkich fanów outdooru. Bez względu na to, czy chodzisz, biegasz, czy jeździsz na nartach, znajdziesz w nim bieliznę idealną dla siebie. Odzież rowerowa Brubeck skierowana jest do fanów jazdy na dwóch kółkach. Kolekcja to damskie, jak i męskie produkty, które mają na celu maksymalnie zabezpieczyć nas przed utratą komfortowej temperatury ciała podczas wzmożonego wysiłku.

Nowoczesne materiały kluczem do maksymalnego komfortu

Odzież rowerowa Brubeck bez wyjątku wykonywana jest wyłącznie z wysokiej jakości tkanin syntetycznych. Te posiadają bowiem wiele cech, które świetnie sprawdzają się podczas wypraw rowerowych. Przede wszystkim błyskawicznie pochłaniają i odparowują nadmiar potu powstały na skórze podczas wysiłku. Tkaniny mają również szybkoschnące właściwości, co pozwala zachować nam komfortowe uczucie suchości podczas aktywności w terenie. Materiały są elastyczne, dobrze dopasowane do ciała i nie krępują naszych ruchów. Odzież rowerowa Brubeck to szeroki wybór różnych niezbędnych podczas jazdy produktów. Koszulka rowerowa Brubeck będzie posiadała nie tylko wcześniej opisane cechy, ale również wiele praktycznych rozwiązań. Krótki zamek ułatwi wam zwiększenie cyrkulacji powietrza podczas jazdy. Z kolei kieszenie na plecach pozwolą przewieźć bidony, żele energetyczne, a nawet smartfona. W kolekcji znajdziemy również spodenki rowerowe z syntetyczną wkładką. Ta doskonale zamortyzuje wibracje, które powstają w trakcie wysiłku, zapewniając nam długotrwałe uczucie komfortu podczas jazdy na każdego rodzaju rowerze.

Odzież rowerowa Brubeck w ofercie sklepu online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl posiadamy szeroki wybór produktów naszego rodzimego producenta. Kolekcja rowerowa to doskonały wybór zarówno dla fanek, jak i fanów wszelkich kolarskich dyscyplin. Znajdziemy w niej odzież, która pozwoli nam na zachowanie maksymalnego komfortu podczas jazdy. Funkcjonalne rozwiązania i techniczne materiały sprawiają, że odzież rowerowa Brubeck spełni wymagania fanek i fanów kolarstwa szosowego, jak i MTB. Pozwoli zachować nam komfortowe uczucie suchości i optymalną temperaturę ciała, nawet w momentach ekstremalnego wysiłku!