top

Motorola Solutions

Motorola Solutions to marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji systemów łączności. Krótkofalówki Motorola są niezwykle popularne nie tylko wśród miłośników gór i podróżników, ale również wśród służb ratowniczych i mundurowych. Sprawdź nowoczesne radiotelefony i bądź zawsze w kontakcie z bazą!
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Krótkofalówki Motorola – komunikacja w ekstremalnych warunkach

 

Historia marki sięga 1930 roku kiedy to Motorola wynalazła pierwsze radio samochodowe. Nadrzędnych celem było zwiększenie bezpieczeństwa, zarówno w przemyśle, jak i w codziennym życiu. Dziesięć lat później, powstały pierwsze krótkofalówki Motorola nazwane Handie-Talkie. Są bardzo duże i nieporęczne, jednak możliwości jakie dają sprawiają, że szybko zdobywają popularność. Nie wszyscy wiedzą, ale to również ta marka stała za pierwszymi słowami, które popłynęły na Ziemię z księżyca w 1969 roku. Wśród najnowszych osiągnięć marki Motorola Solutions można śmiało wymienić model APX. To krótkofalówka operująca na wielu częstotliwościach, która wkrótce stała się kultowym modelem.

Marka Motorola Solutions cały czas przoduje w innowacyjnych rozwiązaniach komunikacyjnych. Wśród wielu osób związanych z górami doskonale znane są krótkofalówki Motorola, które zapewniają pewną komunikację wszędzie tam, gdzie kończy się zasięg sieci telefonii komórkowej. To urządzenia z jednej strony korzystające z rozwiązań znanych z klasycznych radiotelefonów, a z drugiej wyposażone w najnowsze technologie, które pozwoliły na miniaturyzację urządzeń oraz zapewniają maksymalną wygodę ich użytkowania. Nowoczesny design oraz niska waga sprawiają, że krótkofalówki Motorola sprawdzają się w wielu zastosowaniach, od zupełnie amatorskich w czasie łatwiejszych wycieczek, po te profesjonalne,  w czasie wypraw wysokogórskich. Po niezawodne radiotelefony Motorola Solutions chętnie sięgają również służby ratownicze oraz mundurowe. Marka jest ceniona w wielu krajach, zapewniając komunikację w najdzikszych zakątkach świata.

Radiotelefony Motorola kupisz online w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze krótkofalówki Motorola, które świetnie sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Podczas wypraw górskich pozwolą utrzymywać stały kontakt z bazą. Organizatorom imprez i zawodów sportowych zapewnią szybką komunikację ze wszystkimi członkami personelu. Wreszcie pozwolą na komunikację pomiędzy członkami ekspedycji w najdalszych zakątkach globu. W naszej ofercie znajdziesz poręczne zestawy składające się z dwóch krótkofalówek Motorola, które doskonale spiszą się w czasie podstawowych zastosowań, jak i bardziej zaawansowane modele.