top

Łapawice The North Face

Łapawice The North Face ® sprawdzą się na zimowych wyprawach, podczas turystyki lodowcowej, na nartach, wspinaczce czy trekkingu. Ultraciepłe, wodoodporne z izolacją z puchu naturalnego i syntetycznego.
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Łapawice The North Face na ekstremalne warunki pogodowe!

Amerykańska marka The North Face to już kultowy producent odzieży outdoorowej. Wiele dekad doświadczenia, autorskie idee, oraz najlepsza dostępna technologia i materiały, to znaki szczególne produktów TNF. Jeśli więc szukacie łapawic, które sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach na ziemi trafiliście idealnie! Łapawice The North Face to szeroki wybór modeli od klasycznych, które ubierzecie podczas turystyki w zimowych warunkach po najbardziej zaawansowane konstrukcje z serii The North Face Advanced Mountain Kit! Co więcej, produkty amerykańskiej marki powstają z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Wiele z nich zawiera w swym składzie włókna syntetyczne pochodzące z recyklingu. Dzięki temu zminimalizowany jest ślad węglowy procesu produkcji. A ty możesz podjąć świadomą i zrównoważoną decyzję zakupową.

Naturalny puch gwarancją doskonałej izolacji

Łapawice The North Face aby zapewnić maksymalną ochronę przed odmrożeniami są najczęściej wypełnione klasycznym naturalnym puchem. Ten surowiec jest bowiem najlepszym izolatorem. Jego niezwykła lekkość i wysoka sprężystość sprawia, że powietrze jest "łapane w kieszenie" i skutecznie odseparowuje nasze dłonie od chłodu. Puch ma za to jedną, aczkolwiek znaczącą wadą, a raczej miał znaczącą wadę! Naturalna ocieplina w kontakcie z wodą traciła swoje właściwości. Dlatego też TNF postanowił poddać puch kuracji hydrofobowej, która minimalizuje to ryzyko! Łapawice The North Face wykorzystują również inne autorskie rozwiązania marki. Znajdziesz w nich więc membrany FUTURELIGHT™, które całkowicie zabezpieczają rękawice przed przemoczeniem! Dzięki temu możesz liczyć na kompleksową ochronę przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi. Ani mróz, ani wiatr, ani intensywne opady śniegu nie wpłyną na temperaturę twoich dłoni! Wyłącznie kompleksowa ochrona uchroni cię przed odmrożeniami i utratą komfortu termicznego.

Sprawdź łapawice The North Face w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór modeli tej amerykańskiej marki. Dzięki temu z powodzeniem stworzysz u nas warstwowy strój górski, który sprawdzi się doskonale w każdych nawet ekstremalnych warunkach. W kolekcji znajdziesz zarówno damskie jak i męskie łapawice puchowe amerykańskiej marki TNF. Każdy więc dobierze u nas rękawice idealnie dopasowane do swoich preferencji oraz rozmiaru dłoni.