top

Kurtki puchowe Salewa

Kurtki puchowe SALEWA® zapewnią komfort termiczny niezbędny podczas trekkingowych i wspinaczkowych zadań. Dzięki temu unikniesz niebezpiecznego wychłodzenia, co przełoży się na większe bezpieczeństwo.
17
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

na stronę

Poszukujesz skutecznego sposobu ochrony przed zimnem podczas podejmowania górskich wyzwań? Kurtki puchowe Salewa to doskonała izolacja zarówno w trakcie górskich ekspedycji, jesiennych wyjazdów w skały, jak i pieszych wycieczek. Naturalny puch jest najdoskonalszą ociepliną, która jest stosowana tylko w najwyższej jakości odzieży turystycznej i sportowej. Doskonale izoluje do zimna, a jednocześnie jest bardzo lekki i poddaje się kompresji podczas pakowania. Kurtki puchowe Salewa doskonale sprawdzają się w czasie niskich temperatur, gwarantując użytkownikom optymalne warunki termiczne.

Kurtki puchowe Salewa w sklepie 8a.pl

Marka oferuje szeroki wybór modeli ocieplanych, które świetnie sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach. Najgrubsze kurtki puchowe Salewa zostały przygotowane z myślą o dużych mrozach, Doskonale sprawdzają się w roli kurtek do asekuracji podczas wspinaczki, czy w czasie wędrówek w ekstremalnie niskich temperaturach. Bardzo duża ilość puchu sprawia, że świetnie izolują od panującej na zewnątrz temperatury. Wysokie kołnierze, kaptury z regulacją i mocno dopasowane do rąk mankiety czuwają nad tym, aby ciepło zmagazynowane pod kurtką nie wydostawało się zbyt łatwo na zewnątrz. Na przeciwległym biegunie znajdują się najlżejsze puchówki Salewa. Cienkie swetry puchowe są wybierane na jesienne i wiosenne wyjazdy, doskonale sprawdzając się w razie nagłych spadków temperatury. W czasie słonecznej pogody mogą być schowane w plecaku, gdzie zajmą tylko minimalną ilość miejsca. Kurtki puchowe Salewa to doskonały wybór dla wszystkich aktywnych osób – wspinaczy, miłośników trekkingu, turystów.

Maksymalnie dopracowane szczegóły

Marka Salewa przykłada szczególną wagę do detali, aby jej produkty były nie tylko dopracowane stylistycznie, ale przed wszystkim sprawdzały się w najbardziej wymagających warunkach. Wybierają kurtki puchowe Salewa, możesz mieć pewność, że doskonale sprawdzą się w górskim otoczeniu. Optymalnie rozłożone komory z puchem nie tylko zapewniają równomierną izolację na całej powierzchni kurtki, ale również sprawiają, że całość wyśmienicie się prezentuje. Nowoczesny design i krój sprawia, że kurtki puchowe Salewa równie często co w górach, są wybierane do codziennego użytkowania w mieście, szczególnie przez miłośników gór, którzy nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną odzieżą.

Sprawdź też:

Kurtki puchowe Marmot Kurtki puchowe Arcteryx Kurtki puchowe Patagonia Salewa buty trekkingowe Salewa outlet