top

Kurtki 3w1 Marmot

Kurtki 3w1 Marmot to modele przygotowane dla osób poszukujących wygody i wszechstronności. Zewnętrzna kurtka z podpinką docieplającą świetnie sprawdzi się w zróżnicowanych temperaturach. Sprawdź kurtki 3w1 Marmot do turystyki, na narty i do codziennego użytkowania.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Kurtki 3w1 Marmot to maksymalna wszechstronność na szlakach

Posiadanie kurtki trzy w jednym to doskonały pomysł, dla wszystkich kochających turystykę osób. Dwie niezależne części połączone w jedność dadzą nam doskonałej jakości kurtkę zimową. Jednakże każda z nich, samodzielnie będzie idealnym uzupełnieniem naszej turystycznej garderoby. Kurtki 3w1 Marmot są więc gwarancją maksymalnej wszechstronności. Co więcej, amerykańska marka Marmot dba jak tylko może o środowisko naturalne. Kurtki Marmot są więc często wykonane z tkanin syntetycznych pozyskanych metodą recyklingu. Warstwy hydrofobowe nie zawierają wyjątkowo szkodliwych związków PFC. Wybór jednego z modeli tej marki będzie więc nie tylko praktyczny, ale również zrównoważony.

Połączenie dwóch warstw dla maksymalnego komfortu

Kurtki 3w1 Marmot to połączenie doskonałej jakości warstwy membranowej wraz z podpinką, która ma za zadanie maksymalnie chronić nas przed chłodem. Firma sięga po najlepsze i doskonale sprawdzone rozwiązania i technologie. Membrany to najczęściej ceniony GORE-TEX®. Mikroporowata struktura membrany pozwala na zatrzymanie opadów atmosferycznych i wiatru. Nie musimy więc bać się wychłodzenia, jak i przemoczenia podczas przemierzania szlaków. Z kolei jej wysoka oddychalność sprawia, że nasza skóra pozostaje sucha, nawet w momentach wzmożonego wysiłku. Kurtki 3w1 Marmot to jednak nie tylko warstwa hardshellowa. Podpinki mogą być wypełnione zarówno puchem, jak i syntetycznymi ocieplinami. Niezależnie od wyboru modelu, kurtka uchroni cię przed wychłodzeniem, zapewniając doskonałą izolację od chłodu. Każda z warstw może być noszona samodzielnie, dzięki czemu twoja nowa kurtka będzie idealnym wyborem na cały rok!

Sprawdź kurtki 3w1 Marmot w sklepie górskim 8a.pl

Jeśli zależy ci na maksymalnej ochronie przed niepogodą, to kurta typu trzy w jednym będzie doskonałym wyborem. Poszczególne elementy wykorzystasz na przestrzeni całego roku. Warstwa membranowa będzie skuteczną ochroną przed opadami i wiatrem, z kolei podpinka zabezpieczy cię przed zimnem. Ten drugi element doskonale sprawdzi się w formie swetra puchowego, który wykorzystasz zarówno w górach, jak i na co dzień! W kolekcji marki znajdziesz męskie i damskie modele, każdy więc znajdzie coś specjalnie dla siebie.