top

Kije skiturowe Majesty

Kije skiturowe Majesty to klasyczne modele, które zapewnią niezbędne oparcie zarówno na długich podejściach, jak i stromych zjazdach. Klasyczne modele to wysoka wytrzymałość i niezawodność w czasie zimowych wyjść w góry.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Kije skiturowe Majesty — dla fanów skituringu i jazdy backcountry

Polska marka Majesty posiada niezwykle bogate portfolio produktów, które skierowane jest do fanów wszelkich narciarskich dyscyplin. Wiele z nich nagrodzonych zostało przez najbardziej renomowane magazyny o tematyce narciarskiej na świecie. W portfolio marki znajdziecie jednak nie tylko kultowe narty Majesty, ale również kije skiturowe Majesty. Te dopracowane są nawet w najdrobniejszych detalach, a ich warstwa wizualna idealnie pokrywa się z odpowiadającymi im nazwą modelami nart!

Nowoczesne konstrukcje z lekkich i mocnych materiałów

Kije skiturowe Majesty to modele produkowane w teleskopowej konstrukcji. Możemy zdecydować się zarówno na dwu, jak i trzysegmentowe konstrukcje wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium 7075. Materiał ten odznacza się wyjątkowo niską wagą i pożądaną przez fanów narciarstwa sztywnością. Dzięki temu kije są trwałe i odporne na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Złożone kije z łatwością przytroczymy do plecaka, a dzięki systemowi blokowania opartemu o dźwignie rozłożymy je nawet w grubych rękawicach. Kije skiturowe Majesty mają widoczną podziałkę, która pozwala na szybką i precyzyjną regulację ich długości. Modele wyposażone są ponadto w przedłużane rękojeści o ergonomicznym kształcie. Dzięki temu zapewniają pewny chwyt, który na stromych odcinkach szybko możemy dostosować do rzeźby terenu. Kije na skitury mają również szerokie talerzyki, które nie zapadają się w śniegu i regulowane pętle nadgarstkowe zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo. Grafiki na kijach nawiązują do konkretnych modelów nart, dzięki czemu możemy dopasować je do posiadanych przez siebie desek.

Sprawdź kije skiturowe Majesty w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór produktów tej cenionej na całym świecie polskiej marki. Kije na skitury będą idealnym uzupełnieniem waszego ekwipunku. Zaawansowana konstrukcja zapewni wam bowiem maksymalne wsparcie, oraz co równie istotne nie obciąży was zbytnio w drodze na szczyt. Kije skiturowe Majesty za sprawą wysokiej jakości wykonania będą również wyjątkowo wytrzymałe, co pozwoli wam na korzystanie z nich przez wiele sezonów.