top

Dometic

Dometic to marka doskonale znana z wysokiej jakości lodówek turystycznych. W jej ofercie znajdują się zarówno lodówki do kampera zasilane prądem, jak i modele pod namiot, w których temperatura jest utrzymywana dzięki izolacji oraz wkładom chłodzącym. Sprawdź dostępne modele i wybierz lodówkę turystyczną Dometic idealnie dopasowaną do swoich potrzeb!
Zobacz jako Siatka Lista

18 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

18 Produkty

Wyczyść

Marka Dometic to mobilność

Coraz więcej ludzi na całym świecie prowadzi aktywny tryb życia, często się przemieszczając, podróżując i spędzając jeszcze więcej czasu poza stałym miejscem zamieszkania. Weekendowe, tygodniowe, a nawet dłuższy wyjazdy outdoorowe stały się nieodłączną częścią nowoczesnego trybu życia. To właśnie dla takiej mobilności powstają produkty marki Dometic. Lodówki turystyczne tej marki są wykorzystywane w kamperach, na łodziach, w kajakach w czasie wyjazdów pod namioty i dalekich ekspedycji samochodami terenowymi. Możliwość przechowywanie napojów i żywności w chłodnych warunkach pozwala jeszcze bardziej wydłużyć pobyt z dala od cywilizacji i w pełni cieszyć się urokami oferowanymi przez naturę.

Dometic jest marką o globalnym zasięgu, a jej produkty (obok lodówek jest to kompleksowe wyposażenie kamperów oraz sprzęt turystyczny) są użytkowane na wszystkich kontynentach świata. Tak rozbudowana sieć dystrybucji oraz zróżnicowane warunki w których użytkowane są produkty marki, pozwalają zebrać unikalne doświadczenie. Na jego bazie projektanci mogą dopracowywać poszczególne modele w taki sposób, aby idealnie spełniały one wymagania użytkowników. Dzięki temu wśród lodówek Dometic znajdują się zarówno bardzo pojemne lodówki do kamperów czy na biwak, jak i modele ekspedycyjne i wyprawowe, cechujące się niezwykle wytrzymałą konstrukcją. Taką lodówkę z łatwością przytroczysz na bagażniku dachowym samochodu terenowego, czy przetransportujesz łodzią w odległe rejony.

Lodówki turystyczne i nie tylko

Szczególnie dobrze znane wśród turystów są turystyczne i samochodowe lodówki Dometic, które pozwalają zawieźć jedzenie i napoje w optymalnej temperaturze niemal na koniec świata. Dużą popularnością cieszą się najprostsze lodówki Dometic na wkłady chłodzące, które optymalnie sprawdzą się w czasie weekendowych pobytów pod namiotem czy na campingu. Grube, dobrze izolowane ścianki i pełna szczelność gwarantują bardzo długie trzymanie temperatury. Jeśli mamy dostęp do elektryczności, dobrym wyborem będzie turystyczna lodówka Dometic na prąd, która zapewni chłodzenie na takim poziomie, jak większość domowych urządzeń. Będzie się różniła tylko wytrzymałą obudową raz wymiarami. W czasie dalekich podróży świetnie sprawdzi się kompaktowa lodówka Dometic 12V, którą w czasie jazdy zasilimy z gniazda zapalniczki. Takie modele wyśmienicie sprawują się w długiej trasie, nawet w największym upale oferując dobrze schłodzone napoje. Bez problemu pomieszczą też prowiant przygotowany na cały dzień.

Choć marka Dometic jest najbardziej znana ze swoich lodówek turystycznych, to jednak jej oferta obejmuje również wiele innych elementów ekwipunku campingowego i turystycznego. Firma posiada szeroki wybór akcesoriów i wyposażenia do kamperów. Zaczynając od markiz, rolet po systemu klimatyzacji. Przedsionki do kamperów Dometic pozwolą stworzyć wyjątkową przestrzeń do odpoczynku podczas każdego wakacyjnego wyjazdu. Składane meble turystyczne, takie jak stoły, krzesła czy leżaki sprawią, że odpowiedni zaaranżowanie dostępnej przestrzeni będzie niezwykle łatwe. Da osób, które zamiast kampera wybierają prostsze formy nocowania na campingu marka Dometic przygotowała szeroki wybór namiotów turystycznych.

Turystyczne lodówki Dometic i nie tylko kupisz online w sklepie 8a.pl!

W przypadku ekstremalnych ekspedycji odpowiednio dobrana lodówka często będzie decydowała o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Pomoże odpowiednio magazynować zapasy żywności, co przełoży się na odpowiednio zróżnicowaną dietę. W przypadku wyjazdów wakacyjnych dostęp do lodówki w każdym momencie to jednak przede wszystkim komfort. Dzięki niej można zabrać ze sobą w podróż ulubione jedzenie, a w czasie upałów w każdym momencie sięgnąć po dobrze schłodzony napój. Lodówki turystyczne Dometic sprawią po prostu, że dokądkolwiek się wybierzesz, choć na chwilę będziesz mógł się poczuć jak w domu. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim kompaktowe lodówki turystyczne, które świetnie sprawdzają się w czasie wyjazdów kamperem czy pod namiot. Możliwość przechowywania żywności i napojów w niskiej temperaturze to konieczność w czasie dłuższych wyjazdów. Kompaktowa lodówka turystyczna Dometic zapewnia niezależność i pozwala jeszcze lepiej zarządzać zapasami jedzenia.