top

Buty trailowe Columbia

Buty trailowe Columbia ® to idealne obuwie biegowe jeśli w planach masz przebieżki po wymagających szlakach, kamienistych ścieżkach czy duktach leśnych. Świetna amortyzacja i stabilizacja.
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

Wyczyść

Buty trailowe Columbia — partner każdego biegu

Obuwie do biegania w terenie amerykańskiej marki Columbia, to uniwersalny wybór. Jeśli poszukujesz butów, które zapewnią Ci wysoki stopień komfortu oraz trakcję na zróżnicowanej nawierzchni to obuwie trailowe Columbia będzie idealnym partnerem Twoich biegów! W ofercie marki królują konstrukcje opracowane pod kątem zmieniającego się terenu. Nie musisz więc analizować wcześniej swojej trasy, ponieważ buty trailowe Columbia sprawdzą się na mieszanym gruncie, zarówno miękkim, jak i twardym. Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości syntetycznych materiałów, zapewniając wytrzymałość i świetną cyrkulację powietrza. Dobra amortyzacja pozwoli Ci odciążyć stawy i zachować długotrwałe uczucie komfortu, podczas pokonywania kolejnych kilometrów.

Autorskie technologie i nowoczesna konstrukcja

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas biegu buty trailowe Columbia zostały wyposażone w szereg zaawansowanych technologii. Jeśli planujesz biegi również wtedy kiedy pada deszcz, warto sięgnąć po modele z membraną OutDry™. Ta zapewni ochronę przed przemoczeniem stóp nie wpływając nadmiernie na oddychalność cholewki. Za trakcję odpowiadają autorskie mieszanki gum amerykańskiej marki. Dzięki temu buty trailowe Columbia zapewniają dobry poziom trakcji na każdego rodzaju nawierzchni od litej skały po grząskie błoto. Nowoczesna konstrukcja obuwia trailowego Columbia oparta jest o śródpodeszwę Fluid Foam. Ta nie tylko świetnie amortyzuje uderzenia stóp o podłoże, ale pozwala również na dobry zwrot energii. Dzięki temu łatwiej będzie pokonywać Ci dłuższe dystanse. Odciążając stawy i mięśnie podeszwa ta, zminimalizuje również ryzyko odniesienia kontuzji na skutek przemęczenia.

Buty trailowe Columbia w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie sklepu znajdziecie zarówno męskie, jak i damskie obuwie trailowe Columbia. Zaawansowana konstrukcja i nowoczesne technologie sprawią, że Twoje stopy będą chronione przed nadmiernym zmęczeniem. Uniwersalne podeszwy dobrze sprawdzą się w zmiennym górskim terenie. Dzięki temu buty trailowe Columbia będą idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych biegaczy. Sięgając po nie, wybierasz najwyższą jakość wykonania marki Columbia! Wszechstronne obuwie sprawdzi się zarówno na treningach, jak i podczas startu w zawodach!