top

Buty HOKA

Obuwie HOKA (dawniej Hoka One One) to zupełnie nowe podejście do butów biegowych. Innowacyjna konstrukcja podeszwy zapewnia zwiększoną amortyzację pięty. Obuwie gwarantuje wysoki komfort biegu zarówno w terenie, jak i na utwardzonych nawierzchniach.
Zobacz jako Siatka Lista

61 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

61 Produkty

Wyczyść

Buty HOKA

Jeśli szukasz obuwia do biegania, lub pieszej turystyki dającego maksymalny komfort, to buty HOKA będą dla Ciebie idealnym wyborem. Niezależnie od wybranego przez Ciebie modelu z pewnością zauważysz jedną cechę, która z daleka wyróżnia buty HOKA od innych dostępnych na rynku rozwiązań, podeszwa środkowa. Obuwie tej marki powstaje z myślą o maksymalnej amortyzacji. Starannie zaprojektowana podeszwa doskonale odseparowuje nasze stopy od szlaku. Pomimo bardzo wysokiego poziomu amortyzacji buty pozostają responsywne. Możesz więc liczyć na maksymalny zwrot energii, który pozwoli Ci poruszać się szybko, na każdym rodzaju szlaku.

Buty HOKA maksymalna amortyzacja

Wybierając buty HOKAdecydujesz się na maksymalną amortyzację. Powodów takiego wyboru może być wiele, niedawno odbyta kontuzja, chęć zadbania o kondycje swych stawów, a może uniknięcie bólu stóp na najdłuższych wybieganiach? Niezależnie od powodów, dla których decydujesz się na wybór tego właśnie obuwia, możesz mieć pewność, że pozwoli Ci ono zredukować obciążenia stawów i lepiej odseparuje Cię od podłoża. HOKA dba jednocześnie o niską wagę obuwia, która jest niezwykle istotna. Stąd w konstrukcji cholewki i samych podeszw znajdziemy wiele nowoczesnych materiałów. Te nie tylko redukują wagę, ale pozwalają na zwiększenie elastyczności obuwia i jego wytrzymałości na przetarcia. Obuwie HOKA jest dzięki temu doskonałym wyborem dla wszystkich osób biegających w terenie.

Nie tylko do biegów

W ostatnich latach widok turystów na szlakach w butach trailowych HOKA nie jest niczym niezwykłym. Marka zdając sobie sprawę, że ich obuwie nie zawsze jest używane zgodnie z przeznaczeniem, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc również lekkie buty turystyczne. Jeśli więc poszukujesz obuwia, które pozwoli Ci uniknąć bolesnych kontuzji i odciążyć stawy to warto zerknąć w stronę turystycznych HOKA. Reasumując obuwie marki HOKA to idealny wybór dla osób dbających o swą kondycję fizyczną. Jednakże marka dba również o kondycję naszej planety. Wybierając buty HOKA sięgasz po konstrukcje oparte o recyklingowane materiały, większość modeli jest wegańskich i nie posiada materiałów odzwierzęcych.