top

Black Crows

Black Crows to francuska marka produkująca nowoczesny sprzęt narciarski, skitour i freeride, który doskonale sprawdza na ośnieżonych stokach całego świata. W ofercie wyjątkowe produkty Black Crows zaprojektowane w Chamonix, w samym sercu Alp.
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
 1. -24%
  Narty skiturowe Black Crows Ova Freebird - blue
 2. -24%
  Narty skiturowe Black Crows Camox Freebird - red
 3. -25%
  Narty skiturowe Black Crows Captis
  Narty skiturowe Black Crows Captis
  1 724,99 zł 2 299,99 zł
 4. -25%
  Narty skiturowe Black Crows Camox
  Narty skiturowe Black Crows Camox
  2 242,49 zł 2 989,99 zł
 5. -25%
  Narty skiturowe Black Crows Orb
  Narty skiturowe Black Crows Orb
  2 414,99 zł 3 219,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
Wyczyść

Black Crows – historia powstania

Choć marka jest niezwykle młoda, bo powstała w 2006 roku, to jednak dzięki temu, że trafiła w samo sedno potrzeb miłośników skitouringu i freeridu sprawiło, że obecnie jest ceniona również poza granicami Francji. Historia marki Black Crows zaczęła się w Chamonix od spotkania dwóch przyjaciół i zarazem profesjonalnych narciarzy uprawiających freeskiing – Camille Jaccoux i Bruno Compagnet. Właśnie wtedy odkryli, że na rynku narciarskim nie ma nart, które w pełni odpowiadałyby ich potrzebom. Ich wizją były bardzo szerokie narty do jazdy w puchu, które zachowają stabilność przy dużych prędkościach, ale jednocześnie o takim kształcie, który w razie potrzeby pozwoli na gwałtowne skręty. W obecnym czasie w ofercie czołowych producentów przeważały raczej węższe konstrukcje. Ustalili, że najlepiej będzie samemu stworzyć narty o jakich marzyli. Tak powstał pomysł na pierwszy model nart marki Black Crows. Po intensywnych testach nart czołowych producentów oraz pierwszych własnych konstrukcjach światło dzienne ujrzał model Corvus. Narty, które doskonale sprawdzały się w puchu na stromych stokach, a jednocześnie były zdolne do wykonywania na nich ciasnych skrętów.

Dzięki zupełnie nowatorskiemu podejściu zarówno do produkcji nart, jak i ich promocji, marka bardzo szybko zdobyła popularność wśród narciarzy wybierających jazdę poza przygotowanymi stokami. Narty Black Crows łączyły w sobie doskonałe właściwości techniczne z wyróżniającą je szatą graficzną. Marka zdobyła liczne nagrody na zimowych targach szybko wdzierając się do świadomości najlepszych narciarzy. Pomogło w tym również niestandardowe podejście do marketingu. Premiera modelu Corvus 196 przerodziła się w spontaniczną imprezę, która była długo wspominana przez biorących w niej udział narciarzy. Wkrótce marka zaczęła organizować więcej takich wydarzeń.

Sprzęt narciarski Black Crows na każde warunki

Narty stanowią główną część oferty tego producenta. Obecnie kolekcja jest podzielona aż na cztery części, dzięki czemu każdy miłośnik narciarstwa znajdzie tu odpowiedni model. Modele z kategorii Big Mountain to modele przeznaczone na najtrudniejsze i najbardziej strome zbocza. Konstrukcje te doskonale sprawdzają się na bardzo twardym śniegu i pozwalają skutecznie manewrować przy małych prędkościach. Grupa Black Crows All Terrain to najbardziej wszechstronne konstrukcje wyśmienicie sprawdzające się w zróżnicowanych warunkach. Wybierając te modele będziesz dobrze przygotowany na każdy śnieg. To świetna opcja dla osób, które jeżdżą po przygotowanych trasach, ale chciałyby spróbować czegoś więcej poza nimi. Kolekcja Resort to modele dla osób początkujących, które dopiero wchodzą w świat narciarstwa. Dzięki świetnym grafikom oraz nowoczesnym technologiom narty te z powodzeniem mogą konkurować z najbardziej znanymi markami. Ostatnia kolekcja- Touring zawiera narty skiturowe Black Crows. W tych modelach najważniejsza jest niska waga, dzięki czemu podchodzenie jest jeszcze efektywniejsze i przyjemniejsze.

Produkty Black Crows kupisz online w sklepie 8a.pl

Choć marka jest znana głównie z wysokiej jakości nart, obecnie jej oferta obejmuje również pozostały sprzęt narciarski. Wśród produktów znajdują się między innymi kije narciarskie, funkcjonalne plecaki czy foki narciarskie Black Crows. Dodatkowo dostępna jest odzież doskonale spisująca się w zimowych warunkach. Świetnie ochroni przed śniegiem i mrozem podczas całodziennego szusowania po przygotowanych trasach i dzikich stokach. Marka Black Crows doskonale łączy w swoich produktach wyjątkowy styl oraz świetne właściwości techniczne. To oferta przeznaczona dla wszystkich miłośników zimowych aktywności narciarskich w górach, która pozwoli czerpać jeszcze więcej przyjemności z każdego wyjazdu.