top

Bielizna termoaktywna Majesty

Bielizna termoaktywna Majesty ® to niezbędna warstwa outdoorowego stroju, która przylegając bezpośrednio do skóry, jest odpowiedzialna za poczucie komfortu termicznego i suchości. Zapobiega zarówno przegrzaniu jak i wyziębieniu.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Bielizna termoaktywna Majesty świetna w góry i na narty!

Polska marka Majesty to znany na całym świecie producent najwyższej jakości nart. W ich konstrukcji firma sięga po najlepsze surowce i dopracowany do granic możliwości design. Nie inaczej jest również w przypadku odzieży termoaktywnej. Jeśli więc szukasz pierwszej warstwy górskiego stroju, która nigdy cię nie zawiedzie bielizna termoaktywna Majesty będzie idealnym wyborem. Marka stawia w swych produktach na najwyższej jakości materiały syntetyczne. Te mają wiele pożądanych przez fanów turystyki, narciarstwa i skituringu cech. Bielizna ma za zadanie zapewnić ci maksymalny komfort zarówno w momentach odpoczynku, jak i ekstremalnego wysiłku. To na co należy zwrócić uwagę to również wygląd odzieży polskiego brandu. Jest ona inspirowana grafikami, jakie możemy znaleźć na nartach! Dzięki temu bielizna termoaktywna Majesty będzie idealnym uzupełnieniem naszej stylizacji. Marka sięga również po nowoczesną stylistykę. Niczym niezwykłym są tutaj na przykład kaptury, a nawet kapturo-kominiarki! Wiele modeli odzieży termoaktywnej posiada również praktyczne kieszonki, w których schowamy niewielkie drobiazgi.

Syntetyczne konstrukcje kluczem do komfortu termicznego

Pierwsza warstwa górskiego stroju ma ogromne znaczenie, dla naszego komfortu termicznego. Bielizna termoaktywna Majesty jako jedyna ma bowiem kontakt z naszą skórą. Dzięki temu musi spełnić wiele funkcji. Pierwszą z nich jest sprawne pochłanianie i przekazywanie potu powstałego na skórze do kolejnych warstw odzieży. To dzięki temu jesteśmy w stanie zachować komfortowo suchą skórę. Nie do przecenienia są w tym przypadku również właściwości szybkoschnące. Te sprawiają, że tkanina błyskawicznie schnie i w połączeniu z płaskimi szwami nie powoduje dyskomfortu, czy podrażnień skóry. Wiele modeli posiada specjalne bakteriostatyczne wykończenie, które zapobiega szybkiemu namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za przykre zapachy! W kolekcji marki znajduje się zarówno męska, jak i damska bielizna termoaktywna Majesty. Dzięki temu każdy z powodzeniem znajdzie u nas pierwszą warstwę górskiego stroju dopasowaną do swoich preferencji. Wysoka jakość wykonania to gwarancja, że nasza nowa odzież termoaktywna będzie towarzyszyć nam przez wiele sezonów.