top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX to specjalistyczna kolekcja odzieży i obuwia zaprojektowana specjalnie z myślą o miłośnikach gór. Tu znajdziesz buty trekkingowe, kurtki oraz spodnie membranowe i softshell, odzież skiturową czy plecaki w góry. Produkty adidas TERREX doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach pogodowych zarówno latem, jak i zimą.

Filtry (2)
Filtry
Wybrane filtry:
  1. różowy
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

  1. -19%
    Nowy
    Buty turystyczne damskie adidas TERREX Freehiker 3 Ultra GTX - pure turbo/pure t...
    w tym VAT 764,99 zł
    726,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 676,39 zł (+8%)
    Rekomendowana cena producenta 949,99 zł (-23%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  2. -6%
    Nowy
    Buty turystyczne adidas TERREX Freehiker 3 Ultra GTX - ftwr white/core blk/off w...
    w tym VAT 889,99 zł
    800,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 823,49 zł (-2%)
    Rekomendowana cena producenta 949,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  3. -10%
    Nowy
    Buty turystyczne damskie adidas TERREX Freehiker SL GTX - pure turbo/pure turbo/...
    w tym VAT 579,99 zł
    521,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 550,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 649,99 zł (-19%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  4. -5%
    Nowy
    Buty turystyczne damskie adidas TERREX Skychaser - put mauve/st tr bloom/d.lilac
    w tym VAT 564,99 zł
    508,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 536,74 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 599,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  5. -21%
    Nowy
    Buty trailowe damskie adidas TERREX Agravic SL - magic mauve/ftwr white/maroon
    w tym VAT 549,99 zł
    494,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 546,24 zł (-9%)
    Rekomendowana cena producenta 699,99 zł (-29%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  6. Nowy
    Buty trailowe damskie adidas TERREX Agravic Speed Ultra 2 - solar turbo/core bla...
    w tym VAT 999,99 zł
    899,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 889,99 zł (+2%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  7. -5%
    Nowy
    Buty trailowe damskie adidas TERREX Agravic TT - solar turbo/core black/carbon
    w tym VAT 754,99 zł
    679,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 717,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 799,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  8. Nowy
    Bluza damska adidas TERREX Xperior CLIMAWARM+ Ventknit Fleece Hooded Jacket - ma...
    w tym VAT 439,99 zł
    395,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 414,99 zł (-4%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  9. Nowy
    Koszulka biegowa damska adidas TERREX Xperior T-Shirt - pure turbo
    w tym VAT 239,99 zł
    215,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 227,99 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  10. -6%
    Nowy
    Koszulka damska adidas TERREX Multi Climacool Logo Tech Tee - pure turbo
    w tym VAT 139,99 zł
    125,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 132,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 149,99 zł (-16%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  11. Nowy
    Spodnie damskie adidas TERREX Xploric CLIMA365 Cargo Tracksuit Bottoms - magic m...
    w tym VAT 439,99 zł
    395,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 414,99 zł (-4%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  12. Nowy
    Koszulka damska adidas TERREX Mountain Graphic T-Shirt - magic mauve
    w tym VAT 149,99 zł
    134,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 142,49 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  13. -7%
    Nowy
    Koszulka szybkoschnąca damska adidas TERREX Multi Climacool Printed T-Shirt - d...
    w tym VAT 184,99 zł
    166,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 148,49 zł (+13%)
    Rekomendowana cena producenta 199,99 zł (-16%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  14. -7%
    Nowy
    Polar damski adidas TERREX Multi Climawarm Fleece Anorak - pure turbo/carbon
    w tym VAT 304,99 zł
    289,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 223,24 zł (+30%)
    Rekomendowana cena producenta 329,99 zł (-12%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

adidas TERREX – kolekcja outdoor jednej z największych marek sportowych na świecie

Niemiecki producent adidas to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów odzieży i obuwia sportowego na świecie. Firma ma w swoim portfolio produktu do niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Wbrew pozorom odzież i obuwie adidas będzie widywane przez was nie tylko na boiskach, kortach, czy murawach, ale również w górach. adidas TERREX to wszechstronna kolekcja outdoorowa. Znajdziemy w niej produkty do pieszych wędrówek, biegania przełajowego i sportów zimowych. Marka stawia w swych produktach na najlepsze i najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania dostępne na rynku. Niczym niezwykłym są więc kurtki i buty adidas TERREX wyposażone w membrany z rodziny GORE-TEX®.

Nowatorskie autorskie rozwiązania technologiczne

Marka ze względu na swoje doświadczenie tworzy niezwykle zaawansowane produkty. adidas to synonim niezwykle wysokiej jakości wykonania i maksymalnego wsparcia. Buty adidas TERREX często wyposażone są w zaawansowane podeszwy stworzone we współpracy z marką Continental. Te odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie i doskonałą przyczepnością. W zależności od swoich preferencji sięgniecie po buty z membraną GORE-TEX® lub bez niej. Pierwsze doskonale zabezpieczą stopy przed przemoczeniem, z kolei drugie zapewnią niczym nieskrępowaną oddychalność.

Odzież adidas TERREX skierowana do aktywnych również oparta jest o najnowocześniejsze zdobycze techniki. Marka wykorzystuje zarówno materiały dostarczane przez partnerów, jak i własne zaawansowane technologie. Dzięki temu bluzy, kurtki czy spodnie marki doskonale sprawdzają się podczas intensywnego wysiłku. Pot powstały w trakcie aktywności może być więc szybko i sprawnie odprowadzany, co ma niebagatelny wpływ na odczuwany przez nas komfort.

adidas TERREX – wszechstronność i ekologia

Marka z Niemiec stara się tworzyć nie tylko niezwykle wszechstronne i zaawansowane, ale również proekologiczne produkty. Szereg z nich wykonana jest z użyciem materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu proces produkcyjny odzieży jest bardziej „zielony” i zdecydowanie mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego. Marka wykorzystuje w swych projektach innowacyjne rozwiązania takie jak BOOST, który zrewolucjonizował scenę biegową. Specjalna pianka sprawia, że nasze stawy chronione są przed przeciążeniami ze względu na doskonałą amortyzację i zwrot energii. Tę niezwykle zaawansowaną technologię znajdziecie w serii butów adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX to również zaawansowane obuwie do wycieczek górskich. Połączenie rozwiązań znanych z podejściówek z innowacyjnymi technologiami marki sprawia, że modele takie jak adidas TERREX swift solo święcą triumfy od lat i są laureatami niezliczonych konkursów i zestawień najlepszych butów dla turystów na rynku. Sięgając po produkty TERREX, wybieracie jakość marki adidas, zaawansowane rozwiązania i przyjemny dla oka design, który sprawdzi się nie tylko w górach, ale również w miejskim otoczeniu.