top

Wspieram GOPR

Wspieram GOPR to akcja mająca na celu wesprzeć finansowo ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ofercie zapewniamy butelki na wodę, opaski, czapki z logiem Wspieram GOPR znanych marek, takich jak Salewa czy Brubeck. Zysk z ich sprzedaży zasili budżet GOPR, pomagając w przeprowadzaniu akcji ratowniczych w polskich górach.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Wspieram GOPR – to pomoc dla ratowników górskich

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe jest doskonale znane wszystkim miłośnikom polskich gór. Niezależnie od tego czy wybieramy się tylko na krótkie wycieczki po górskich szlakach, biegamy po nich, wyruszamy na długie trekkingi, jeździmy na rowerze czy na nartach, często mijamy ratowników, którzy spieszą z pomocą innym ludziom. Niezależnie od tego, jak dobrze przygotujemy się do wyjścia w góry sprzętowo i kondycyjnie, również my możemy kiedyś potrzebować ich pomocy. Spadająca na nas oderwana skała czy kostka zwichnięta w bardzo trudnym terenie mogą sprawić, że ich interwencja będzie niezbędna. (Oby nie było takiej potrzeby!). Takie działania wymagają jednak odpowiednich środków oraz sprzętu. W ich zapewnieniu możemy łatwo pomóc biorąc udział w akcji Wspieram GOPR! Kupując odzież górską czy sprzęt, możesz dodatkowo wesprzeć finansowo działania Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jest to niezwykle proste i nie wymaga od ciebie dodatkowych działań. Kupując produkty z logiem Wspieram GOPR masz pewność, że zysk z ich sprzedaży zasili budżet polskich ratowników górskich. Wielu z nich to ochotnicy, którzy tylko dzięki własnej dobrej woli oraz poczuciu misji pełnią dyżury i wyruszają na kolejne akcje ratunkowe.

Markowe produkty wspierające GOPR

Do akcji dołączają najbardziej znane mark outdoorowe, wśród których jest między innymi Salewa czy Brubeck. Wybierając więc produkty z logiem tego przedsięwzięcia masz pewność, że otrzymasz rzeczy najwyższej jakości, które wyśmienicie sprawdzą się podczas użytkowania w górach. Jednocześnie zapewnisz ratownikom dodatkowe fundusze. Największą popularnością cieszą się z pewnością opaski Salewa Wspieram GORP czy czapki Brubeck z tym samym logo. Dostępne są również praktyczne butelki na wodę z logiem Wspieram GOPR. W tym przypadku pozytywne efekty naszego zakupu odczuje nie tylko Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale również środowisko naturalne – do śmieci trafi mniej zużytych plastikowych butelek po wodzie. Jeśli tylko potrzebujesz sportowej czapki, opaski czy turystycznej butelki na wodę śmiało wybieraj z dostępnych produktów, żeby móc z dumą powiedzieć – Wspieram GOPR!