top

Plecaki wspinaczkowe E9

Plecaki wspinaczkowe E9 ® to prostota konstrukcji oraz niezawodność w skałach. Plecak pozwala na bezpieczny i łatwy transport liny i sprzętu wspinaczkowego. Wygodne pasy naramienne z regulacją długości.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki wspinaczkowe E9 to świetny kompan na górskie piony

Słynąca z oryginalności i nietuzinkowości włoska marka E9 jest powszechnie znana wspinaczom w całej Europie. Zarówno ich kolory jak i wzornictwo przyciągają uwagę i sprawiają, że niebanalny wygląd z całą pewnością pozwoli Ci się odróżnić w skałach czy w górach. Założycielem marki jest włoski były mistrz świata w boulderingu Mauro Calibani, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wspinaczkowemu w 1998 roku postanowił sam tworzyć niezwykle funkcjonalną odzież i sprzęt do wspinania. Plecaki wspinaczkowe E9 tym samym gwarantują bezkompromisową wygodę w trakcie wspinaczki oraz oryginalny wygląd. Mała pojemność i minimalistyczna konstrukcja sprawiają, że plecaki są bardzo lekkie. Świetnie sprawdzą się na drogach wspinaczkowych w górach, a także podczas wyjazdów w skały, czy na drogach wielowyciągowych. Idealne będą także na co dzień, czy do transportu niezbędnego ekwipunku na trening na ścianie wspinaczkowej.

Plecaki wspinaczkowe E9 – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybierając plecak z myślą o wspinaniu warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego on nam będzie potrzebny? Czy wybieramy go z myślą wygodnego plecaka transportowego na podejście pod ścianę? Czy ma to być ultralekki plecak, którego użyjemy podczas wspinania? A może kompaktowy i uniwersalny plecak na wspinanie w skałach? Plecaki wspinaczkowe E9 to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą w wygodny sposób transportować swój sprzęt zachowując pełny jego klar. Ich lekka konstrukcja oraz mała pojemność stanowią z niego wygodny i funkcjonalny plecak dodatkowy. Na przykład wtedy gdy w schronisku zostawiamy bagaż główny, a pod skałę zabieramy tylko lekki plecak wspinaczkowy E9. Plecaki wspinaczkowe E9 cechują się oryginalnym wyglądem i designem, który wykorzystasz również na co dzień. Ergonomiczny kształt zadba o komfort Twoich pleców podczas codziennego użytkowania. Czy to na uczelnię, czy do szkoły, a nawet do pracy.

Małe, ultralekkie i bezgranicznie funkcjonalne plecaki wspinaczkowe E9

Plecaki wspinaczkowe E9 wykonano z poliestru, którego trwałość sprawdzi się podczas wypadów wspinaczkowych i na siłownię. Ten syntetyczny materiał jest odporny nie tylko na mechaniczne uszkodzenia, ale również na przetarcia wynikające z wieloletniego użytkowania plecaka. Materiał cechuje się także szybkim wysychaniem. Wobec tego materiał styczny do naszych pleców będzie szybko wysychać zapewniając i nam poczucie komfortu i suchości. Docenisz to szczególnie latem, na południowych ścianach lub podczas mozolnych podejść pod skałę. Plecaki wspinaczkowe E9 wyposażono w pas biodrowy i piersiowy, które odpowiedzialne są za utrzymanie stabilizacji całego plecaka. Każdy z pasów posiada dodatkowo możliwość regulacji, dzięki czemu można go dostosować do naszej sylwetki. A jak wiemy doskonale dopasowany plecak to również optymalny komfort dla nas zarówno podczas wspinaczki jak i wędrówki.

Plecaki wspinaczkowe E9 wyposażono w wygodne i szerokie pasy ramieniowe. Dzięki temu ciężar plecaka równomiernie rozkłada się na ramionach. Nie powodując tym samym przeciążeń, prowadzących w konsekwencji do kontuzji. W przypadku, kiedy plecaki wspinaczkowe E9 wykorzystujesz w mieście, jako torbę transportową wówczas z pomocą przyjdą Ci funkcjonalnie umieszczone uchwyty. Umożliwią one przenoszenie plecaka jak torby. Szeroki otwór rozpinany na całej długości tego modelu sprawi, że do wnętrza zyskasz łatwy dostęp i skutecznie będziesz mógł organizować swój szpej.

Plecaki wspinaczkowe E9 w sklepie górskim 8a.pl

Jeśli wspinasz się – bez względu na to czy są to skałki, wielowyciągowe drogi w górach, czy trening na panelu – prędzej czy później zmierzysz się z koniecznością zakupu plecaka wspinaczkowego. Wśród licznych marek wspinaczkowych w naszym sklepie górskim niewątpliwie Twoją uwagę przykują modele do wspinaczki włoskiej marki E9. Wyróżnią się one na tle innych plecaków w góry oryginalnym wzornictwem oraz nietuzinkową kolorystyką. Plecaki E9 oferują funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają Tobie wysoki komfort i wygodę użytkowania. Natomiast Twojemu sprzętowi bezpieczeństwo w trakcie transportu oraz klar. Po liczne modele plecaków wspinaczkowych zapraszamy Cię do sklepu górskiego 8a.pl