Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Gibbon Slacklines

Gibbon Slacklines to kultowa już marka wśród miłośników ewolucji na taśmie. To dzięki niej taśmy slackline zyskały na popularności. Producent Gibbon Slacklines wspiera nowych i doświadczonych użytkowników.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
 1. -25%
  Gibbon Classic X13
  Gibbon Classic X13
  Już od 209,25 zł Cena regularna 279,00 zł
 2. -15%
  Slackline Gibbon SurferLine X13
  Slackline Gibbon SurferLine X13
  Cena promocyjna 466,65 zł Cena regularna 549,00 zł
 3. -25%
  Gibbon Slacklines JibLine X13
  Gibbon Slacklines JibLine X13
  Cena promocyjna 261,75 zł Cena regularna 349,00 zł
 4. -25%
  Zestaw Gibbon Travelline X13
  Zestaw Gibbon Travelline X13
  Cena promocyjna 246,75 zł Cena regularna 329,00 zł
 5. -25%
  Gibbon FunLine X13
  Gibbon FunLine X13
  Cena promocyjna 246,75 zł Cena regularna 329,00 zł
 6. -25%
  Gibbon FunLine X13 + osłona TREEWEAR
  Gibbon FunLine X13 + osłona TREEWEAR
  Cena promocyjna 276,75 zł Cena regularna 369,00 zł
 7. -25%
  Ochraniacz Gibbon Treewear
  Ochraniacz Gibbon Treewear
  Cena promocyjna 41,25 zł Cena regularna 55,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Gibbon Slacklines

Skąd pochodzi slackline?

Pierwotnie ewolucje na taśmie były popularnym przerywnikiem dla wspinaczy wypoczywających w obozie czy czekających na odpowiednie warunki do wspinaczki. Potrzebny sprzęt i umiejętność jego prawidłowego rozstawienia wymagały doświadczenia, dlatego aktywność ta była ograniczona niemal ściśle do grona wspinaczy. To właśnie między innymi marka Gibbon Slacklines sprawiła, że chodzenie na taśmie i wykonywanie ewolucji stało się dostępne dla wszystkich. Obecnie nauka slackline to niezwykle łatwa rzecz. Z kolei najwyższy poziom slackliningu prezentuje team producenta, do którego należą światowe sławy tego sportu.

Taśmy slackline dla początkujących, średnio zaawansowanych i ekspertów Gibbon

Podczas wielu lat istnienia na rynku marka wypracowała kompleksową ofertę skierowaną do osób na każdym poziomie doświadczenia. W katalogu Gibbon Slacklines znajdziemy zestaw dla początkujących, który idealnie sprawdzi się dla dzieci, a także jako wakacyjna aktywność w parku czy przydomowym ogrodzie. Zastosowana w takim produkcie taśma slackline jest szersza i stabilniejsza, dzięki czemu nauka jest zdecydowanie łatwiejsza. Zestawy dla bardziej zaawansowanych użytkowników charakteryzują się mniejszą szerokością. Slackliny dla profesjonalistów oferują maksymalną sprężystość, pozwalając na wykonywanie skoków i trudnych ewolucji. Zestawy Gibbon Slacklines pozwalają na wygodny montaż taśmy i jej prawidłowe napięcie. Całość jest bardzo łatwa do przeprowadzenia, dzięki załączanym napinaczom oraz systemom ułatwiającym prawidłowe rozłożenia slacka. Powstały w środowisku wspinaczkowym slacklining jest niezwykle popularny wśród wspinaczy, jednak stopniowo zdobywa uznanie w coraz szerszych kręgach i staje się doskonałą formą rekreacji. Sklep 8a.pl oferuje najwyższej jakości taśmy Gibbon Slacklines, które charakteryzują się wygodą użytkowania i wysoką niezawodnością.