top

Garmin

Garmin to dopracowane nawigacje GPS, zegarki i smartwatche, które pozwolą bezbłędnie dotrzeć do każdego celu. Sprawdź modele przygotowane z myślą o turystyce i treningu sportowym, które zapewnią maksymalny komfort poruszania się w terenie.
23
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę
 1. -14%
  Nowy
  Zegarek Garmin Vivomove Style
  Zegarek Garmin Vivomove Style
  1 307,19 zł 1 519,99 zł
 2. -10%
  Nowy
  Zegarek damski Garmin Vivomove Style
  Zegarek damski Garmin Vivomove Style
  1 367,99 zł 1 519,99 zł
 3. -8%
  Nowy
  Zestaw triathlonowy Garmin Foreruner 945 Bundle - blue
 4. -18%
  Nowy
  Zegarek taktyczny Garmin Instinct Tactical - black
 5. -15%
  Nowy
  Zegarek Garmin Instinct Tactical - coyote tan
 6. -16%
  Zegarek Garmin Fenix 6S Pro - black/black
 7. -13%
  Nawigacja Garmin eTrex 32x
  Nawigacja Garmin eTrex 32x
  869,99 zł 999,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę

Garmin – lider wśród producentów nawigacji GPS

Amerykańska marka powstała już w 1989 roku, a więc tak naprawdę niedługo po tym, jak sygnał GPS został udostępniony do cywilnego użytkowania. Założycielami firmy byli Gary Burrell i Min Kao, którzy skupili się na rozwijaniu nawigacji GPS w wielu formach. Obecnie dzięki bogatemu doświadczeniu zabranemu przez wiele lat działalności, marka Garmin uchodzi za jednego z liderów wśród producentów nawigacji czy zegarków GPS. Specjalistyczne serie są projektowane są specjalnie z myślą o konkretnych użytkownikach. Łatwe w obsłudze nawigacje samochodowe, precyzyjne i wodoszczelne modele przeznaczone do użytkowania na morzu, wytrzymałe nawigacje turystyczne czy kompaktowe rozwiązanie rowerowe pozwalające zawsze odnaleźć odpowiednią ścieżkę – wszystkie te modele doskonale spełniają potrzeby aktywnych użytkowników. Niezwykle dużą popularnością cieszą się również zegarki i smartwatche Garmin, które świetnie sprawdzają się podczas uprawiania sportów i w górskiej działalności. Wysoka jakość produktów tego producenta sprawia, że wszystkie modele cechują się wysoką dokładnością odczytów sygnału nawigacji satelitarnej.

Ręczne nawigacje GPS Garmin do turystyki

Obecnie coraz więcej turystów korzysta z wygody jaką oferuje nawigacja GPS. Nowoczesne urządzenia nawigacyjne wyśmienicie sprawdzają się podczas wielodniowych trekkingów w mało uczęszczanych regionach górskich, ale także w czasie weekendowych wycieczek. Dzięki zaplanowanej wcześniej trasie nie zabłądzimy i będziemy w stanie sprawniej dotrzeć do założonych celów. Ręczne nawigacje GPS amerykańskiej marki są przygotowywane specjalnie z myślą o miłośnikach wędrówek. Wśród nich znajduje się kultowy już model Garmin eTrex, który jest niezmiennie udoskonalany od 20 lat i cały czas wyznacza nowe standardy w zakresie ręcznych urządzeń nawigacyjnych GPS. Modele z tej serii charakteryzują się prostą budową, intuicyjną obsługą, wysoką wytrzymałością oraz oczywiście wysoką dokładnością sygnału GPS. Połączenie wszystkich tych cech w jednym urządzeniu gwarantuje, że spełni ono swoje zadanie zarówno w Tatrach, Alpach czy Himalajach.

Obecnie ręczne nawigacje GPS nie są już tylko gadżetem, który stanowi dodatek do pozostałego sprzętu, ale często stanowią podstawowe wyposażenie na wielu wyjazdach. Turyści wybierają je częściej niż np. zegarki czy smartwatche GPS ze względu na łatwość obsługi. Większe ekrany wykonane w specjalnej technologii zapewniają doskonałą widoczność nawet w silnym słońcu. Dodatkowo nawigowanie na takim urządzeniu jest znacznie ułatwione. Dużą popularności cieszy się nawigacja GPS Garmin wyposażona fabrycznie w mapy turystyczne, dzięki czemu bez problemu odnajdziemy właściwy szlak czy ścieżkę, którymi chcemy podążać. Wszystkie modele zostały wykonane w taki sposób, aby świetnie leżały w ręce, a poruszanie się z nimi nawet po górskich szlakach nie nastręczało żadnych trudności.

Jakie cechy posiada nawigacja rowerowa Garmin?

W swojej ofercie amerykański producent posiada również szeroki wybór rowerowych nawigacji GPS. To charakterystyczna grupa produktów przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach jednośladów. Musi się sprawdzać podczas przemieszczania się z nieco większymi prędkościami w terenie. Wskazania co do przebiegu trasy są w tych modelach sygnalizowane z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu każdy miłośnik dwóch kół z łatwością odnajdzie wytyczoną przez siebie trasę. Nawigacja rowerowa GPS Garmin doskonale sprawdzi się w czasie turystycznych wyjazdów, jak i codziennych treningów, kiedy chcemy porównywać dokładne wyniki z jednej trasy. Nawigacje GPS projektowane dla rowerzystów można łatwo zmocować na kierownicy, a ich obsługa jedną ręką jest bardzo intuicyjna.

Smartwatche i zegarki sportowe Garmin

Amerykański producent doskonale zna potrzeby wszystkich miłośników aktywności outdoorowych, stąd też jego oferta obejmuje szeroki wybór smartwatchy i zegarków GPS. Modele te to najbardziej kompaktowa forma nawigacji satelitarnej, stąd też jest szczególnie chętnie wybierana wszędzie tam, gdzie liczy się waga sprzętu. To idealny wybór dla sportowców podejmujących treningi w wymagającym terenie czy miłośników gór eksplorujących nowe tereny. Zróżnicowane funkcje w zegarkach Garmin pozwalają śledzić nasze postępy w wielu dyscyplinach sportu. Z kolei barometry pozwolą określić wysokość na jaką dotarliśmy czy przewidzieć zbliżającą się zmianę pogody. To optymalny wybór dla wspinaczy czy miłośników narciarstwa skiturowego.

Produkty Garmin GPS kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór nawigacji i zegarków GPS amerykańskiego producenta. Wszyscy miłośnicy górskich szlaków oraz wielu innych outdoorowych wyzwań znajdą wśród nich sprzęt spełniający ich wymagania. Niezależnie od tego czy trenujesz biegi górskie, wędrujesz ścieżkami z ciężkim plecakiem czy pokonujesz kajakiem kolejne zakola rzeki, nawigacja GPS Garmin z pewnością pomoże Ci wybrać najlepszą trasę. Legendarna wręcz dokładność odczytów, świetnie przygotowane mapy czy intuicyjna obsługa wszystkich urządzeń sprawiają, że korzystanie z tego sprzętu jest czystą przyjemnością.