top

Rękawiczki Extremities

Rękawiczki Extremities ® stawią czoła każdemu wyzwaniu! Wybieraj wśród modeli membranowych, ocieplanych, polarowych, pięcio- i jednopalczastych. Ciesz się suchością i ciepłem całą zimę!
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki Extremities w góry, na bieg i narty

Extremities to marka, która wyspecjalizowała się w tworzeniu doskonałej jakości akcesoriów zimowych. Zarówno czapki, jak i rękawice, to dopracowany w najdrobniejszym detalu produkt, który doskonale sprawdzi się podczas aktywności. Rękawiczki Extremities to szeroki wybór modeli o różnym przeznaczeniu. W portfolio marki znajdziesz rękawiczki zimowe z ociepliną, lekkie modele do biegania, czy specjalistyczne rękawice narciarskie Extremities. Niezależnie od swojego wyboru sięgniesz po produkt, który będzie miał za zadanie zapewnić ci maksymalny komfort termiczny podczas aktywności. Nie musisz więc obawiać się wychłodzenia dłoni, które mogłoby doprowadzić do suchości skóry, pękania jej, a w najgorszym wypadku — nawet odmrożeń.

Nowoczesne rozwiązania kluczem do komfortu

Rękawiczki Extremities mają za zadanie przede wszystkim izolować od chłodu. W ofercie znajdziesz więc lekkie modele ze stretchu, fleecu, a nawet takie z dodatkową ociepliną. Te dostarcza renomowana marka PrimaLoft® doskonale znana w branży outdoorowej. Wiele z modeli pozwala ponadto na wygodne korzystanie z ekranów dotykowych. Czubki palców są bowiem pokryte specjalnym materiałem przewodzącym impulsy elektryczne. Rękawiczki Extremities mogą być jednak nie tylko ciepłe i oddychające. Część z modeli wyposażona jest w specjalne wiatroszczelne, lub wodoodporne membrany. Ich dostarczeniem zajmuje się doskonale znana i ceniona marka GORE-TEX®. Dzięki temu nasze dłonie są chronione nie tylko przed niskimi temperaturami, ale również przed wychładzającym wpływem wiatru. Dzielnie stawiają również czoła opadom atmosferycznym w postaci deszczu lub śniegu. Dopracowane konstrukcje świetnie sprawdzają się w niekorzystnych warunkach pogodowych. Wybierając rękawice Extremities podejmujesz więc doskonałą decyzję!

Rękawiczki Extremities w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór rękawic tego producenta. Od lekkich rękawiczek zimowych, po biegowe i narciarskie modele. Każdy z nich wykonany z ogromną dokładnością będzie idealnym uzupełnieniem twojej turystycznej garderoby. Wysoka jakość sprawi, że twoje nowe rękawiczki będą wspierać cię przez długie sezony! W kolekcji marki znajdziesz męskie, jak i damskie rękawiczki. Każdy więc znajdzie u nas coś specjalnie dla siebie!