top

Easy Camp

Easy Camp to marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów turystycznych i kempingowych. W naszej ofercie znajdziesz namioty Easy Camp 1, 2, 3, 4-osobowe, a nawet większe. Sprzęt uzupełnisz też o wygodny śpiwór czy materac Easy Camp. Wśród akcesoriów kempingowych dostępne są między innymi stoliki piknikowe, sofy, plecaki i wiele innych.
Filtry (1)
Filtry
Wybrane filtry:
  1. Trekking / Turystyka
Zobacz jako Siatka Lista

35 Produkty

  1. -46%
    Namiot 3-osobowy Easy Camp Rago 3
    w tym VAT 589,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 599,99 zł (-1%)
    Rekomendowana cena producenta 1 099,99 zł (-46%)
  2. -30%
    Mata samopompująca Easy Camp Kestrel Mat Single 3.8 cm
    w tym VAT 149,99 zł
    127,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 134,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 214,99 zł (-40%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM WAY
  3. -44%
    Namiot 4-osobowy Easy Camp Pasvik 4
    w tym VAT 679,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 679,24 zł (+1%)
    Rekomendowana cena producenta 1 229,99 zł (-44%)
  4. -12%
    Namiot Easy Camp Rondane 2
    w tym VAT 719,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 499,49 zł (+45%)
    Rekomendowana cena producenta 819,99 zł (-12%)
  5. -34%
    Mata samopompująca Easy Camp Skylark Mat Single 10.0 cm
    w tym VAT 269,99 zł
    229,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 242,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 409,99 zł (-44%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM WAY
  6. -44%
    Namiot 3-osobowy Easy Camp Hemsedal 3
    w tym VAT 374,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 394,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 679,99 zł (-44%)
  7. -44%
    Namiot Easy Camp Rondane 3
    w tym VAT 504,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 512,99 zł (-1%)
    Rekomendowana cena producenta 909,99 zł (-44%)
  8. -29%
    Śpiwór syntetyczny Easy Camp Raven I Square XL 5°C Left Zipper (195 cm)
    w tym VAT 194,99 zł
    175,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 175,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 274,99 zł (-36%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  9. Nowy
    Krzesiwo Easy Camp Campfire Fire Steel
    w tym VAT 43,99 zł
    39,59 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 33,29 zł (+19%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  10. -44%
    Czajnik Easy Camp Compact Kettle - silver
    w tym VAT 52,99 zł
    50,34 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 52,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 94,99 zł (-47%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  11. -32%
    Torba termiczna Easy Camp Arctic Daisy L
    w tym VAT 92,99 zł
    83,69 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 91,79 zł (-8%)
    Rekomendowana cena producenta 136,99 zł (-38%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  12. -12%
    Nowy
    Karimata Easy Camp Robin Basic EVA Mat
    w tym VAT 47,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 32,39 zł (+49%)
    Rekomendowana cena producenta 54,99 zł (-12%)
  13. -43%
    Mata samopompująca Easy Camp Skylark Mat Single 3.0 cm
    w tym VAT 84,99 zł
    76,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 76,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 149,99 zł (-49%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  14. -10%
    Nowy
    Karimata Easy Camp Merlin Folding EVA Mat
    w tym VAT 84,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 65,69 zł (+30%)
    Rekomendowana cena producenta 94,99 zł (-10%)
  15. -40%
    Sztućce turystyczne Easy Camp Folding Cutlery
    w tym VAT 20,99 zł
    18,89 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 18,89 zł
    Rekomendowana cena producenta 34,99 zł (-46%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  16. -11%
    Nowy
    Worek wodoszczelny Easy Camp Dry-Pack L - black
    w tym VAT 59,99 zł
    53,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 42,29 zł (+28%)
    Rekomendowana cena producenta 67,99 zł (-20%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  17. -25%
    Nowy
    Kompas Easy Camp Map Compass Mirror
    w tym VAT 59,99 zł
    53,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 53,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 79,99 zł (-32%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  18. Nowy
    Czołówka Easy Camp Clover Headlamp
    w tym VAT 29,99 zł
    26,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 19,34 zł (+40%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  19. -9%
    Kompas Easy Camp Venture Map Compass
    w tym VAT 39,99 zł
    35,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 25,64 zł (+41%)
    Rekomendowana cena producenta 43,99 zł (-18%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  20. -5%
    Tarp Easy Camp Norddal Tarp 3x3 m
    w tym VAT 255,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 208,79 zł (+23%)
    Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-5%)
  21. -48%
    Grill turystyczny Easy Camp Campfire Grill Trivet
    w tym VAT 66,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 71,99 zł (-6%)
    Rekomendowana cena producenta 129,99 zł (-48%)
  22. -30%
    Torba termiczna Easy Camp Arctic Daisy S
    w tym VAT 56,99 zł
    48,44 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 55,79 zł (-13%)
    Rekomendowana cena producenta 81,99 zł (-40%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM WAY
  23. -20%
    Zestaw kuchenny Easy Camp Moss 2 Cook Set
    w tym VAT 138,99 zł
    125,09 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 112,49 zł (+12%)
    Rekomendowana cena producenta 174,99 zł (-28%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  24. -4%
    Namiot 2-osobowy Easy Camp Rago 2
    w tym VAT 919,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 564,99 zł (+63%)
    Rekomendowana cena producenta 959,99 zł (-4%)
  25. -47%
    Namiot trzyosobowy Easy Camp Setesdal 3
    w tym VAT 309,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 324,99 zł (-4%)
    Rekomendowana cena producenta 589,99 zł (-47%)
  26. -42%
    Namiot dwuosobowy Easy Camp Setesdal 2
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 264,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 269,99 zł (-1%)
    Rekomendowana cena producenta 459,99 zł (-42%)
  27. -44%
    Namiot czteroosobowy Easy Camp Setesdal 4
    w tym VAT 379,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 404,99 zł (-6%)
    Rekomendowana cena producenta 679,99 zł (-44%)
  28. -46%
    Namiot 3-osobowy Easy Camp Pasvik 3
    w tym VAT 584,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 594,99 zł (-1%)
    Rekomendowana cena producenta 1 099,99 zł (-46%)
  29. -30%
    Śpiwór syntetyczny Easy Camp Raven Mummy 13°C Left Zipper (190 cm)
    w tym VAT 149,99 zł
    127,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 134,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 214,99 zł (-40%)
    EXTRA 15% RABATU Z KODEM WAY
  30. -25%
    Torba termiczna Easy Camp Arctic Daisy M
    w tym VAT 79,99 zł
    71,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 77,39 zł (-6%)
    Rekomendowana cena producenta 106,99 zł (-32%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  31. -6%
    Nowy
    Wkładka do śpiwora Easy Camp Linnet Travel Sheet Mummy
    w tym VAT 88,99 zł
    80,09 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 71,99 zł (+12%)
    Rekomendowana cena producenta 94,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  32. -3%
    Nowy
    Worek wodoszczelny Easy Camp Dry-Pack M
    w tym VAT 57,99 zł
    52,19 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 52,19 zł
    Rekomendowana cena producenta 59,99 zł (-13%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  33. -4%
    Nowy
    Palnik turystyczny Easy Camp Adventure Burner
    w tym VAT 104,99 zł
    94,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 69,29 zł (+37%)
    Rekomendowana cena producenta 109,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  34. -4%
    Nowy
    Palnik turystyczny Easy Camp Venture Burner - silver
    w tym VAT 114,99 zł
    103,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 75,59 zł (+37%)
    Rekomendowana cena producenta 119,99 zł (-13%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  35. -10%
    Wkładka do śpiwora Easy Camp Linnet Travel Sheet Square
    w tym VAT 84,99 zł
    76,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 62,69 zł (+23%)
    Rekomendowana cena producenta 94,99 zł (-19%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

35 Produkty

Easy Camp – sprzęt turystyczny i kempingowy

Wyrażane o produktach Easy Camp opinie doskonale oddają misję tej marki – zapewniania praktycznego sprzętu turystycznego, który zagwarantuje wysoki komfort przebywania na świeżym powietrzu. Oferowane namioty Easy Camp, śpiwory, maty i materace, stoliki piknikowe, rozkładane krzesła, lampy turystyczne i wiele innych akcesoriów kempingowych składają się na kompleksową ofertę skierowaną do wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. Wszystkie produkty Easy Camp, poczynając od namiotów przez śpiwory i pozostałe elementy sprzętu turystycznego można złożyć do kompaktowych rozmiarów na czas transportu. Dzięki temu po dotarciu na wymarzony kemping przygotowanie miejsca do spania, turystycznej kuchni czy miejsca do relaksu będzie niezwykle łatwe.

Easy Camp namiot na każdą okazję

Marka oferuje szeroki wybór namiotów turystycznych i kempingowych. Od najmniejszych modeli jednoosobowych, poprzez rodzinne namioty 4-osobowe, aż po największej modele mogące pomieścić nawet 6 osób. Namioty kempingowe Easy Camp to idealny wybór dla osób wybierających wakacje na kempingu. Większość modeli charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz ergonomią. Namioty łatwo się rozbija, a funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że życie na kempingu jest łatwiejsze. Za to wszystko namioty Easy Camp zdobywają dobre opinie wśród miłośników biwakowania w naturze. Oczywiście dostępne są również wszelkie niezbędne akcesoria do namiotów, takie jak śledzie, odciągi czy tarpy pozwalające zwiększyć powierzchnię przedsionków Bogatą ofertę uzupełniają nieco lżejsze namioty turystyczne Easy Camp dla osób, które planują wielodniowe trekkingi.

Śpiwory Easy Camp

W ofercie marki Easy Camp znajdziesz szeroki wybór śpiworów turystycznych i kempingowych. Przeważają wśród nich uniwersalne modele z syntetyczną ociepliną, które idealnie sprawdzają się w czasie letnich biwaków. Śpiwory Easy Camp są łatwe do utrzymania w czystości, a mocne materiały sprawiają, że posłużą przez wiele sezonów. Wśród dostępnych śpiworów znajdują się zarówno te o kształcie mumii, jak i śpiwory prostokątne. Te drugie po rozpięciu z łatwością przemienisz w koc czy klasyczną kołdrę. Warto zauważyć, że w ofercie Easy Camp znajdują się śpiwory dwuosobowe, a także śpiwory dla dzieci. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu ze skompletowaniem wyposażenia zarówno na wyjazd solo, jak i na wakacyjny pobyt pod namiotem z całą rodziną.

Marka Easy Camp oferuje również pełne wyposażenie wnętrza namiotów. Lżejsze maty samopompujące świetnie sprawdzają się w czasie wędrówek. Grube materace pompowane są z kolei najczęściej wybierane podczas dłuższego pobytu na campingu. Oferują bowiem niezrównany komfort i doskonałą izolację od podłoża w czasie chłodniejszych nocy.

Akcesoria turystyczne i kempingowe

Ofertę marki Easy Camp dopełniają naczynia i kuchenki turystyczne, umożliwiające przygotowanie smacznych posiłków w plenerze. Wyposażenie turystyczne tego producenta doskonale sprawdza się podczas rodzinnych wyjazdów wakacyjnych, jak i weekendowych wycieczek z przyjaciółmi. Niezwykle popularne są również meble kempingowe, które zachowują kompaktowe wymiary w czasie transportu, ale po rozłożeniu są bardzo wygodne w użytkowaniu. Krzesło i stół piknikowy Easy Camp pozwolą na wygodne przygotowanie śniadania o poranku lub komfortowe zjedzenie kolacji po męczącym dniu. Tak bogata oferta pozwala w pełni wyposażyć się na letnie wyjazdy pod namioty.

Namioty i inne akcesoria Easy Camp kupisz w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy pełen asortyment marki Easy Camp. Jeśli tylko wybierasz się na kemping, w naszym sklepie znajdziesz całe niezbędne wyposażenie. Sprawdź szeroki wybór namiotów i śpiworów Easy Camp. Uzupełnij swój ekwipunek o składane meble kempingowe oraz wszystkie niezbędne dodatki i wygodnie wypoczywaj na wakacyjnym wyjeździe!