top

Buty trekkingowe Columbia

Buty trekkingowe Columbia ® to obuwie górskie, które świetnie sprawdzi się w górach na mniej i bardziej zaawansowanych szlakach. Solidna podeszwa oraz ewidentny bieżnik zadbają o doskonałą przyczepność w terenie.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Buty trekkingowe Columbia

Jeśli poszukujesz klasycznego obuwia trekkingowego, które pozwoli Ci w komfortowy sposób pokonywać kolejne kilometry górskich szlaków, to buty trekkingowe Columbia będą idealnym wyborem. Połączenie wysokogatunkowych materiałów i wieloletniego doświadczenia amerykańskiej marki sprawia, że obuwie to jest wytrzymałe i funkcjonalne. Ponadto zaawansowane technologie, na jakie postawiono podczas projektowania obuwia trekkingowego Columbia, sprawiają, że buty te zapewniają maksymalny poziom wygody! Trekingi Columbia będą więc idealnym uzupełnieniem Twojej outdoorowej garderoby.

Lata doświadczenia

Odpowiednie testowanie górskiego sprzętu i wieloletnie doświadczenie to nieoceniona cecha butów Columbia. Dzięki zdobytej przez lata produkcji obuwia wiedzy marka jest w stanie produkować niezwykle funkcjonalne i praktyczne modele. Buty trekkingowe Columbia łączą klasyczną stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Za ochronę przed przemoczeniem odpowiada autorska membrana marki OutDry™. Ta chroni nasze stopy przed przemoczeniem, pozwalając im na zachowanie odpowiedniej oddychalności. Za przyczepność odpowiadają podeszwy wykonane we współpracy z liderem rynku — marką Vibram®. Dzięki temu obuwie trekkingowe Columbia zapewnia maksymalną trakcję na górskich szlakach, wpływając pozytywnie na nasze bezpieczeństwo! Na uwagę należy również technologia Techlite™, wykorzystana w śródpodeszwie zapewnia dobrą amortyzację wstrząsów, oraz niezbędną podczas poruszania się w górach stabilność. Wybór produktów Columbia, to pewność sięgania po ekwipunek najwyższej jakości!

Buty trekkingowe Columbia - najwyższa jakości wykonania

Aby móc w pełni docenić możliwości górskiego obuwia, musi być ono najwyższej jakości! Nic nam bowiem z wygodnych butów, które zaczną rozpadać się po 50 kilometrach wędrówki. Buty trekkingowe Columbia oprócz nowoczesnych technologii, wykorzystują w swej konstrukcji wysokogatunkowe materiały. Skóra licowa jest starannie wyselekcjonowana. Dzięki temu odznacza się wytrzymałością i niezbędną elastycznością. Pozostały materiały tekstylne pozwalają na sprawne odparowywanie wilgoci. Wysoka oddychalnosć obuwia trekkingowego Columbia wpływa na ich komfort. Jeśli więc szukasz butów, które będą równie praktyczne, co wytrzymałe to buty trekkingowe Columbia będą idealnym wyborem! Sięgając po nie, zapewnisz sobie wysoki poziom komfortu, trakcji i wygody, bez których nie ma mowy o sprawnym pokonywani górskich szlaków.