top

Karabinek Ocun Hawk Bent - red

41,59 zł 51,99 zł
-20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Karabinek Ocun Hawk Bent to D-kształtny model, który świetnie się spisze, kiedy będziesz chciał samodzielnie stworzyć ekspres. Ze względu na wykorzystany zamek pomagający w odpowiednim wpięciu liny, jest szczególnie polecany jako dolny kabinek. Model ten będzie odpowiednim wyborem, kiedy zależy Ci na efektywnym pokonywaniu również zaawansowanych dróg.

Szukasz karabinku, który doskonale spisze się zarówno podczas wypadu w skały, jak i na drogach wielociągowych, a także nie straszna mu jest wspinaczka górska? Ocun Hawk Bent to odpowiedź na Twoje wymagania. Dzięki swojej konstrukcji doskonale spisze się podczas różnych typów wspinaczki.

To D-kształtny model, który zawsze warto mieć przy sobie. Można też umieścić go na szpejarce w celu właściwego posegregowania kości, często łączy się je w komplety najczęściej i rzadziej używanych lub mniejszych i większych. Pozwoli zatem na uporządkowanie sprzętu i ułatwi do niego dostęp.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 4066
Kolor czerwony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Hardware
Seria producenta Ocun Hawk
CE V
EN 12275
Materiał Stopy lekkie
Waga ~ 40 g
Wymiary ~ 9 x 5 cm
Keylock V
Prześwit 19 mm
UIAA V
Wytrzymałość 24.9.9 kN
Zamek Bent Gate
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Hawk Bent - opinie klientów

0.0
0 opinie