top

Filtr do wody Katadyn Vario

497,19 zł 564,99 zł
-12%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Filtr do wody Katadyn Vario sprawi, że korzystanie z naturalnie występujących wodopojów stanie się możliwe więc bez przeszkód podejmiesz się długich trekkingów, wypraw rowerowych lub spływów kajakowych ciesząc się czystą wodą. Dzięki temu nie musisz ze sobą dźwigać ciężkiego zapasu butelek, wystarczy ta poręczna konstrukcja oraz manierka, by stać się niezależnym w warunkach outdoorowych.

Filtry szwajcarskiej marki Katadyn docenione zostały na całym świecie za swoje efektywne oczyszczanie wody, co sprawiło, że wybierane są przez rzesze turystów oraz armie. Wybierając ten model możesz bez obaw o zdrowie korzystać z jezior i rzek, by nawadniać swój organizm podczas outdoorowego wysiłku.

Filtr do wody Katadyn Vario korzysta z trzech filtrów zapewniających doskonałe wsparcie turystów, którzy nie chcą zabierać ze sobą ciężkich butelek z wodą wykorzystując naturalne wodopoje. Pierwszy z filtrów to rozwiązanie ceramiczne, którym pozbędziesz się osadów i mikroorganizmów, z którymi spotykamy się w jeziorach oraz rzekach. Ten model pozwala na pozyskiwanie wody nawet z mętnych źródeł doskonale ją oczyszczając. Filtr z włókna szklanego to ochrona przed bakteriami i pierwotniakami, które jak wiemy mogą powodować nieprzyjemne powikłania chorobowe. Ostatnim z oczyszczających rozwiązanie jakie zastosowano w filtrze Katadyn Vario jest granulat z aktywnego węgla. Zapewnia on naturalny smak wody oraz usuwa jej nieprzyjemne zapachy.

Filtr Katadyn Vario w celu wydajnego oczyszczania wody został wyposażony w kilka rozwiązań mających ułatwić i usprawnić ten proces. Pierwszym jest Dual Piston Technology połączony z pompką Dual Action Pump umożliwia zasysanie wody ze źródła oraz dostarczanie jej do butelki lub menażki. Drugie z rozwiązań Multi-Stage Filtration System pozwala wybierać pomiędzy dwoma trybami filtrowania wody. Longer Life działa tak, by filtry zachowały dłuższą żywotność, a Faster Flow jest kompromisem, który pozwala co prawda na szybsze działanie tego modelu, ale ogranicza okres przydatności filtrów. Wybór należy do Ciebie, ale zawsze możesz mieć pewność, że Katadyn Vario zadba o czystą wodę, która jest niezbędna podczas aktywności outdoorowych. Ten model posiada dwa wężyki, jednym zasysasz wodę ze źródła, a drugim wlewasz ją do naczynia. Pierwszy z nich posiada dodatkowo prefiltr, który wstępnie oczyszcza wodę z zabrudzeń i osadów. Istnieje możliwość skorzystania z rozwiązania Adapter Base pozwalającego podłączyć podstawę filtru do niektórych butelek z szerokim wlewem i napełniać je wodą bezpośrednio.

Filtr do wody Katadyn Vario to lekka i trwała konstrukcja, która wydajnie oczyści wodę byś mógł zasilać swoje naturalne baterie.

Katadyn Vario najważniejsze cechy:
  • Multi-Stage Filtration System umożliwia przełączenie pomiędzy trybem Longer Life oraz Faster Flow więc wybieramy dłuższą żywotność filtra lub szybsze oczyszczanie wody;
  • Dual Piston Technology pozwala wydajnie zasysać wodę i przefiltrowywać ją, by była zdatna do picia;
  • Adapter Base umożliwia podłączenie filtra bezpośrednio do niektórych butelek z szerokim wlewem i napełnianie ich czystą wodą;
  • Filtr ceramiczny oczyszczający wodę z osadów, mikroorganizmów, które występują w naturalnych wodopojach;
  • Filtr z włókna szklanego usuwa bakterie i pierwotniaki;
  • Granulat z aktywnego węgla zapewnia naturalny smak wody oczyszczając ją z nieprzyjemnych zapachów;
  • Możliwość korzystania z ujęć o mętnej wodzie;
  • Kompaktowa konstrukcja o niewielkich rozmiarach;
  • Wężyk wkładany do wody posiada prefiltr wstępnie oczyszczający wodę z zabrudzeń;
  • Konstrukcja jest łatwa w czyszczeniu oraz charakteryzuje się odpowiednią wytrzymałością;

Wydajność pracy: 2 l/min - 1 l/min Wydajność filtra (zależna od czystości wody): ok. 2000 l; Wydajność filtra z węgla aktywnego (zależna od czystości wody): ok. 400 l Waga: ok. 381 g Wymiary: ok. 19 x 8,5 x 8,3 cm Wymiary pakunek: ok. 28 x 17 cm
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Katadyn Water Filters

Filtr do wody Katadyn Vario - opinie klientów

0.0
0 opinie