Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Katadyn

Katadyn to szwajcarska marka zajmująca się produkcją filtrów do wody. Są one stosowane na trekkingu, w czasie ekspedycji, na jachtach i wszędzie tam, gdzie dostęp do czystej wody może być utrudniony.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
 1. -20%
  Filtr Bukłak filtracyjny Katadyn Gravity Camp 6L
  Filtr Bukłak filtracyjny Katadyn Gravity Camp 6L
  Cena promocyjna 415,20 zł Cena regularna 519,00 zł
 2. -20%
  Filtr do wody Katadyn Base Camp Pro 10L
  Filtr do wody Katadyn Base Camp Pro 10L
  Cena promocyjna 447,20 zł Cena regularna 559,00 zł
 3. -20%
  Butelka filtracyjna Katadyn BeFree 0.6L
  Butelka filtracyjna Katadyn BeFree 0.6L
  Cena promocyjna 151,20 zł Cena regularna 189,00 zł
 4. -20%
  Filtr do wody Katadyn Hiker Pro
  Filtr do wody Katadyn Hiker Pro
  Cena promocyjna 335,20 zł Cena regularna 419,00 zł
 5. -15%
  Filtr do wody Katadyn Vario
  Filtr do wody Katadyn Vario
  Cena promocyjna 475,15 zł Cena regularna 559,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Turystyczne filtry do wody Katadyn to duża różnorodność modeli

W swoich produktach marka Karadyn stosuje najnowsze dostępne rozwiązania i technologie. Dzięki temu filtry mogą być coraz skuteczniejsze, nie zajmując przy tym dużej ilości miejsca. Nie bez znaczenia jest również waga. W zależność od potrzeby dostępne są zarówno modele, które zabezpieczają przed bakteriami i pierwotniakami, jak i takie, które powstrzymują nawet wirusy. Filtry Katadyn można idealnie dobrać do potrzeb w zależności od tego dokąd się wybieramy. Inne rozwiązanie sprawdzi się w wysokich górach, a inne podczas wypraw w tropiki. Oprócz różnic we właściwościach filtracyjnych, poszczególne modele zdecydowanie różnią się również wymiarami. Kompaktowe modele, które bez problemu mieszczą się w kieszeni plecaka to najlepszy wybór na piesze wyprawy. Większe filtry świetnie spiszą się w czasie dłuższego pobytu w jednym miejscu, pozwalając przygotować dużą ilość wody pitnej dla grupy osób.

Filtry Katadyn w sklepie 8a.pl to szeroki wybór

Oferujemy szeroki wybór produktów szwajcarskiej marki Katadyn, które pozwolą cieszyć się smaczną i wolną od zanieczyszczeń wodą w niemal każdym zakątku świata. Specjalne kompaktowe modele dla miłośników trekkingu i górskich ekspedycji, jak i rozwiązania stosowane podczas dłuższego obozowania w terenie pozwolą wybrać system najodpowiedniejszy do sytuacji. Dostępne są również butelki z filtrem Katadyn, dzięki którym polepszymy jakość wody z kranu. Producent posiada w swojej ofercie również doskonale znane tabletki do oczyszczania wody Micropur. Sklep internetowy 8a.pl to szeroki wybór filtrów do wody na każdą okazję.