Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Kuchenka Primus Multifuel III

Cena promocyjna 591,75 zł Cena regularna 789,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Primus Multifuel III to niezawodny palnik działający z wieloma rodzajami paliwa. Zapewni ciepły posiłek w najodleglejszych zakątkach świata i w warunkach, które znacznie odbiegają od idealnych.

Primus to marka znana ze sprawdzonych konstrukcji, która cały czas ulepsza swoje produkty, zgodnie z doświadczeniami zdobywanymi przez podróżników sprawdzających ekwipunek w najtrudniejszych sytuacjach. Tak powstała również kolejna wersja doskonale znanej kuchenki turystycznej Primus Multifuela, w której zmiany pozwoliły na zwiększenie jej wszechstronności i wygody użytkowania.

Konstrukcja całej kuchenki zapewnia wysoką stabilność garnków w czasie gotowania dzięki szeroko rozstawianym nóżkom. Wycięte w nich otwory nie wpływają znacząco na sztywność całości, ale drastycznie zmniejszają wagę kuchenki. Zastosowane na podpórkach ząbki zapobiegają łatwemu przesuwaniu się garnka, dzięki czemu ryzyko, że spadnie w trakcie mieszania potrawy są naprawdę minimalne. Całość na czas transportu składa się do niewielkich wymiarów nie zajmując, potrzebnego na inny sprzęt, miejsca w plecaku.

Najważniejszą cechą kuchenki Primus Multifuel jest jednak jej wszechstronność. Może być zasilana wieloma rodzajami paliwa, takimi jak między innymi rafinowana benzyna, benzyna, ropa, nafta, a nawet paliwo lotnicze. Mocny płomień gwarantuje pracę nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Dla łatwego rozróżnienia dysz do poszczególnych rodzajów paliw są one wyraźnie zaznaczone. Ponadto przygotowano dla nich miejsce w konstrukcji kuchenki, tak aby te, które nie są w danej chwili używanie nie zgubiły się zbyt łatwo.

Primus Multifuel III to optymalna propozycja dla osób wybierających się na duże wysokości lub na trekkingi w niedostępne rejony świata. Jego niezawodność i wszechstronność, oraz możliwość użytkowania niemal z każdym napotkanym paliwem sprawiają, że sprawdzi się w ekstremalnych sytuacjach, gdzie inne modele okażą się niewystarczające.

W skład zestawu wchodzą:
  • Kuchenka Primus Multifuel III;
  • Narzędzie multi-tool;
  • Pokrowiec transportowy;
  • Osłona przeciwwietrzna;
  • Osłona termiczna;

Moc 2700 W
Przybliżony czas zagotowania 1l wody 3:10/4:30 (+ wstępne rozgrzanie 0:40)
Ilość osób 1-4
Wymiary po złożeniu: ok. 11 x 10 x 9 cm; Wymiary po rozłożeniu: ok. 17 x 17 x 10,5 cm; Wymiary w worku: ok. 17 x 13 x 9 cm; Waga palnika: ok. 370 g; Waga multitool i smaru: ok. 49 g; Waga pompki: ok. 101 g; Waga osłony: ok. 84 g; Waga pokrowca: ok. 68 g; Waga zestawu: ok. 672 g;
Opinie klientów
0.0
0 opinie