top

Logo The North Face

SUMMIT SERIES

ADVANCED MOUNTAIN KIT 50/50 DOWN

Zestaw odzieży The North Face Advanced Mountain Kit 50/50 Down

Technologia

Technologia 50/50 Down to innowacyjne podejście do projektowania lekkiej odzieży puchowej. Wykonane z jej zastosowaniem modele posiadają podłużne komory wypełnione puchem i łączą je naprzemiennie z zapewniającą wysoką oddychalność tkaniną zewnętrzną. Takie rozwiązanie wspomaga przepływ powietrza wewnątrz kurtki, pomagając zachować ciepło podczas aktywności i zmniejszając ryzyko gromadzenia się potu lub przegrzania podczas intensywnej aktywności fizycznej. To doskonałe rozwiązanie do intensywnej wspinaczki.

Wspinaczka z technologią The North Face Advanced Mountain Kit 50/50 Down

Nareszcie puch, który oddycha.

Odzież do wspinaczki wysokogórskiej często oferowała wysokie właściwości termoaktywne, jednak niewystarczającą wentylację. Rewolucyjna, oddychająca konstrukcja The North Face 50/50 DOWN doskonale łączy w sobie te dwie cechy. Materiał wierzchni o wysokiej przepuszczalności powietrza pozwala szybko odprowadzać wilgoć na zewnątrz, a przegrody wypełnione najwyższej klasy puchem 1000 cuin gwarantują wysoki poziom izolacji. Sprawdź oddychającą odzież, która sprawdzi się podczas intensywnej wspinaczki, a także na nasłonecznionych stokach.

Komory w kurtce z TNF Advanced Mountain Kit 50/50 Down

Lekki, ale niezwykle wytrzymały materiał

Zastosowany w odzieży TNF Advanced Mountain Kit 50/50 DOWN nylon ze strukturą ripstop gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość na przetarcia i przypadkowe uszkodzenia. Jest przy tym niebywale lekki i umożliwia wydostawanie się na zewnątrz pary wodnej produkowanej przez organizm w czasie wysiłku, zapewniając optymalny klimat podczas wspinaczki. Jednocześnie sprawia, że puch pozostaje na miejscu.

Kaptur w kurtce The North Face Advanced Mountain Kit 50/50 Down

Konstrukcja dostosowana do potrzeb wspinaczy

Wszystkie elementy kurtki zostały przygotowane z myślą o wspinaczce. Kaptur kompatybilny z kaskiem, krój zapewniający pełną swobodę ruchów ramion, czy elastyczne mankiet gwarantujące optymalne dopasowanie do nadgarstków oferują maksymalny komfort w czasie wspinaczki. To doskonała warstwa docieplająca, która świetnie uzupełnia profesjonalny komplet odzieży wspinaczkowej.