360 stopni

360 stopni – Człowiek na krawędzi to seria wydawnictwa i dystrybutora filmów- firmy MayFly, Książki i filmy przedstawiają ludzi oraz ich pasje, takie jak wspinaczka wysokogórska i ekstremalne wyprawy.
7
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Książki i filmy MayFly to doskonała propozycja dla miłośników gór.

W serii wydawniczej 360 stopni znajdują się zarówno filmy, książki, jak i zestawy zwierające zarówno dvd i literaturę. Nie mogło wśród nich zabraknąć oczywiście opowieści profesjonalnych wspinaczy, a także osób zafascynowanych wspinaczką, które obserwują je z boku. W sklepie 8a.pl oferujemy książki i filmy 360 stopni – Człowiek na krawędzi związane z tematyką górską, wyprawową, a także speleogoliczną. Wśród nich pojawiają się historie wypraw na takie szczyty jak Mount Everest, Eiger i wiele innych. Opowiedziane w nich wydarzenia dotyczą zarówno całkiem nieodległych lat, jak i historycznych prób zdobywania najwyższych szczytów świata. Opowieści wciągną nie tylko miłośników górskich klimatów, ale wszystkich, którzy chcą poznać granice wytrzymałości ludzkiego organizmu oraz przyjaźni, która w górach często wystawiana jest na trudną próbę.

Książki MayFly – perfekcyjne wydania.

Książki i filmy górskie tego wydawnictwa poruszają wątki niezwykle interesujące dla każdego, kto choć trochę interesuje się wspinaczką czy wyprawami na krańce świata. To wciągające opowieści nie tylko o przygodzie, ale o przeżyciach ludzi, którzy chcą się podzielić swoją historią z innymi osobami. Książki górskie to doskonały pomysł na prezent dla wspinaczy oraz osób zainteresowanych tematyką górską. Przyciągające wzrok okładki powieści oraz filmów DVD z pewnością zachęcą do oglądania i przeżyci pasjonującej przygody w wygodnym domowym fotelu. Jednocześnie będą stanowić inspirację, aby ten fotel opuścić i samemu przekonać się o majestacie gór. Seria wydawnicza 360 stopni – Człowiek na krawędzi to największe emocje przy książce i filmie.