top

Książka Stapis Adam Gomola Trawers

28,79 zł 39,99 zł
-28% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Książka Stapis Adam Gomola Trawers jest fascynującą relacją z 34-dniowej pełnej skrajnych emocji podróży po Alpach i Tatrach. Jej autor będący Mistrzem Polski narciarstwa i zdobywcą Pucharu Polski w narciarstwie wysokogórskim, w 2018 roku pokonał trawers Alp łączący okolice Wiednia z Niceą.

Książka Stapis Adam Gomola Trawers jest również doskonałym poradnikiem dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z narciarstwem w sposób ekstremalny lub zamienić zwykłe narty zjazdowe na tourowe. Historia zamieszczona na kartach książki opowiada o przygotowaniach, emocjach i szczegółach przebiegu jednej z najbardziej wymagających wypraw, której podołał Adam Gomola.

Fragment książki:

"Jest kwietniowa ciemna noc. Leżymy razem z Maćkiem na stryszku w schronisku nad Zielonym Stawem Kieżmarskim (Brnčalovej Chacie), przykryci cienkimi kocami, i nie możemy zasnąć. Na zewnątrz szaleje wiatr, a w mojej głowie kłębią się ponure myśli. Co przyniesie następny dzień? Czy sprostamy wyzwaniu, które sobie postawiliśmy? Czy bezpiecznie dotrzemy do Zakopanego? Czy nie popełnimy jakiegoś brzemiennego w skutkach błędu? Kiedy planujesz trasę w domowym zaciszu, wszystko wygląda łatwo, ale zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy musisz zmierzyć się z górską rzeczywistością. Góry są piękne i okrutne zarazem. Dają tyle samo radości, co i smutku. Gdy wyznaczasz sobie jakiś ambitny cel, musisz zdawać sobie sprawę, że coś może nie pójść po twojej myśli. Trzeba być przygotowanym na różne warianty, by nie znaleźć się w sytuacji bez wyjścia. Zawsze też twój cel nie powinien przekraczać twoich aktualnych możliwości".

liczba stron: 160
format: 161 x 236 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-7967-147-2

Specyfikacja techniczna:
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Stapis Books
Wymiary ~ 16,1 x 23,6 cm

Stapis Trawers - opinie klientów

0.0
0 opinie