top

Książka Agora Skazany na góry Denis Urubko

w tym VAT 23,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 24,99 zł -4%
Rekomendowana cena producenta 39,99 zł -40%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

Kup teraz, otrzymasz jutroZapłać w ciągu godz. min

Koszt dostawy już od 10,99 zł Szczegóły
Dostępny w salonach Sprawdź
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 298,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
≥ 299 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 298,99 zł 12,99 zł 12,99 zł
≥ 299 zł 0 zł! 0 zł!

Książka Skazany na góry Denis Urubko to pozycja kontrowersyjnego himalaisty, który ze wschodniej perspektywy opisuje swoją historię, motywacje oraz wyprawy na najwyższe szczyty świata. Swobodne pióro autora oraz bogactwo językowe opisów zachwyci czytelnika, który przeczyta tę książkę jednym tchem.

"Denis Urubko to jeden z najmocniejszych himalaistów, zarówno ze względu na siłę fizyczną jak i siłę charakteru. Znany jest z olbrzymiej samodyscypliny, zdecydowanych i kategorycznych opinii oraz namiętności do gór. Jego silny i bezkompromisowy charakter wywołuje równie silne reakcje, od respektu i podziwu po oczernianie zarazem. Mniej oczywista i odkryta jest wrażliwość i emocjonalność Denisa, które przemawiają, gdy chwyta gitarę, czy długopis… Wtedy Denis Urubko, alpinista, ujawnia się jako utalentowany i twórczy gawędziarz."

Bernadette McDonald

Książka Skazany na góry Denis Urubko to niezbędna pozycja dla każdej osoby, która interesuje się górską kulturą i chce być na bieżąco z wypowiedziami ludzi ją tworzących. Denis Urubko to Kazach urodzony w 1973 roku. Jako oficer armii tego kraju rozpoczął swoją przygodę ze wspinaczką oddając się przy tym także pasji filmowej. Człowiek ten zdobył Koronę Himalajów oraz trzech ośmiotysięczników, a co został nagrodzony tytułem Śnieżnej Pantery. W 2009 roku autor książki Skazany na góry wraz Borysem Dedeszko wytyczył nową drogę na południowo-wschodniej ścianie Cho Oyu. Od 2015 roku Denis Urubko jest obywatelem Polski. Jak widać jest to postać dla górskiego świata postać ważna, a jej głos nie pozostaje bez odbioru. Denis Urubko jako jeden z niewielu wspinaczy sam napisał swoją książkę, która składa się z odrębnych opowiadań. Czytelnik na kolejnych stronach dowie się o treningach Urubki, jego początkach z tym sportem oraz najsłynniejszych wejściach na górskie szczyty

Książka Skazany na góry Denis Urubko to spotkanie z jednym z najsłynniejszych himalaistów świata, który sam opowiada swoją historię.

ISBN: 978-83-268-2657-3; Ilość stron: 320; Oprawa: zintegrowana; Okładka:: miękka;

Specyfikacja techniczna:
Kolor szary
Płeć Unisex
No-code Nie
Akcja TEST
Outlet Nie
Aktywności Codzienne / Lifestyle

Agora Skazany na góry Denis Urubko - opinie klientów

0.0
0 opinii