top

Przewodnik Bezdroża Jezioro Garda. 48 tras hikingowych

49,59 zł 79,99 zł
-38% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Przewodnik Bezdroża Jezioro Garda. 48 tras hikingowych został napisany przez pasjonata fotografii, pisarza oraz dziennikarza Andree Greciego. Znajdziesz tutaj najpiękniejsze trasy hikingowe biegnące wokół jeziora Garda, które zachwycają nie tylko krajobrazem, ale również różnymi stopniami trudności.

Książka Bezdroża Jezioro Garda. 48 tras hikingowych została napisana w formie przewodnika, który pozwala lepiej zorganizować wakacje lub kilkudniowe wyprawy. Malowniczy punkt odniesienia dla biegaczy, wspinaczy i miłośników jazdy na rowerze czy pływania, znajduje się w Europie i jest jednym z najpopularniejszych miejsc wśród wszystkich aktywnych podróżników.

"To błękitne lustro otoczone srebrzystymi skałami jest przede wszystkim niezwykłą skarbnicą różnorodności, niemającą sobie równych na całym Starym Kontynencie. To nad jeziorem Garda można cieszyć się zapachem przyrody śródziemnomorskiej u stóp Alp, odwiedzać miejsca, gdzie prehistoryczni ludzie budowali osady na palach, maszerowały legiony rzymskie broniące granic cesarstwa, toczyli walki Garibaldi i żołnierze w czasie I wojny światowej, a artyści, jak na przykład Albrecht Dürer, zostawiali po sobie ślad. Tutaj jednak przede wszystkim żyło i pracowało wiele bezimiennych kobiet i mężczyzn, którzy na przestrzeni tysiącleci kształtowali ten unikatowy i zadziwiający krajobraz, gdzie jesienią po godzinnym spacerze można dotknąć oliwki lub zanurzyć się w intensywnej żółci modrzewi, a wiosną rozciągnąć się na jednej z wielu małych plaż, podziwiając dywany kwiatów na szczytach pokrytych jeszcze gdzieniegdzie śniegiem. Mogąc wędrować tymi ścieżkami praktycznie przez cały rok, mamy faktyczną możliwość śledzenia przeplatających się pór roku, zanurzyć się we wszystkich kolorach przyrody i dać się oczarować przez historię".

Andrea Greci

liczba stron: 296
format: 150 x 210 mm
oprawa: miękka
data wydania: 2021-06-07
ISBN: 978-83-283-6980-1

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu Bezdroża Jezioro Garda. 48 tras hikingowych
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Bezdroża Books
Wymiary ~ 15 x 21 cm

Jezioro Garda. 48 tras hikingowych - opinie klientów

0.0
0 opinie