top

Plecaki turystyczne Arva

Plecaki turystyczne Arva to propozycja dla miłośników wędrówek i outdoorowych wypraw w nieznane. Świetna organizacja kieszeni oraz mocne materiały sprawią, że ich użytkowanie będzie czystą przyjemnością.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Plecaki turystyczne Arva zapewniają doskonałe dopasowanie

Za francuską marką Arva stoi ponad 30-letnia tradycja produkcji wysokiej jakości sprzętu lawinowego. Narciarze freeride’owi oraz skiturowcy kojarzą markę przede wszystkim z detektorami lawinowymi oraz akcesoriami niezbędnymi do bezpiecznej zimowej aktywności w górach i na stoku. W ich kolekcji znajdziemy również plecaki turystyczne przeznaczone na górskie wycieczki oraz podróże w szerokim tego słowa pojęciu. Plecaki turystyczne Arva skonstruowane są z myślą o zabezpieczeniu Ci maksymalnej wygody oraz komfortu użytkowania. Są niezwykle funkcjonalne za sprawą dużej ilości kieszeni oraz odpowiedniego kroju, który nie krępuje ruchów. Wygodny system nośny natomiast zapewnia Twoim plecom maksimum oddychalności.

Dla kogo polecamy plecaki turystyczne Arva?

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę! Plecaki turystyczne Arva występują w pojemnościach od kilkunastu do około 30 litrów. To modele, które świetnie sprawdzą się na jednodniową wycieczkę, a także na weekend. Model 30-litrowy będzie wystarczający jeśli na przykład wybieramy się na weekendowy trekking po górach z noclegiem w schronisku. 30 litrów spokojnie pomieści odzież outdoorową, lekki ręcznik oddychający, lekkie buty do schroniska, termos, śpiwór oraz niezbędne gadżety. W przypadku zimowych wędrówek plecaki wyposażono w liczne troki i pętle, dzięki którym będzie można przytroczyć do niego czekan lub raki. Z kolei plecaki turystyczne Arva o pojemności około 20 litrów to świetne rozwiązanie na jednodniowe wypady oraz spacery. Z powodzeniem mogą być również wykorzystywane na co dzień jako plecaki miejskie. Oferują wygodę i bezpieczeństwo przenoszonej w plecaku zawartości.

Plecaki turystyczne Arva i ich parametry techniczne

W plecakach tej francuskiej marki warto zwrócić uwagę przede wszystkim na dopracowaną w każdym calu konstrukcję. Poczynając od wygodnego systemu nośnego, który skonstruowany jest tak by usprawnić naturalną cyrkulację powietrza między plecami a plecakiem. Amortyzowana pianka świetnie dostosowuje się do kształtu naszych pleców, a szerokie pasy ramieniowe wygodnie utrzymują na ramionach całą konstrukcję. Stabilizacji bagażu służą pasy piersiowy i biodrowy. Ich odpowiednie dopasowanie ma wpływ na komfort i jakość naszej wędrówki. Dobrze wyregulowany plecak nie powoduje przeciążeń i współgra z naszymi ruchami. Plecaki turystyczne Arva są kompatybilne z systemami hydracyjnymi. Istnieje możliwość podwieszenia bukłaka w komorze głównej plecaka i wyprowadzenia rurki na pas ramieniowy.

Na wygodnym pasie biodrowym znajdują się szpejarki. Przydatne zwłaszcza w trakcie wspinaczki. Ale również osoby wykorzystujące plecaki turystyczne Arva w innych celach, szpejarki mogą potraktować jako dodatkowe miejsce do przytroczenia podręcznych bibelotów – jak pokrowiec na aparat fotograficzny czy jakaś turystyczna saszetka. W modelach marki Arva zaskoczy nas ilość kieszeni. Znajdują się w one w komorze głównej, w części szczytowej, na pasie biodrowym, po bokach plecaka. Dodatkowo łatwo można dopiąć specjalną siateczkę do której schowamy kask albo nieużywany akurat polar, czy kurtkę. Liczne troki, pętle oraz taśmy z kolei pozwolą przytroczyć wszystko to, co akurat nie zmieściło się w komorze głównej lub co jest ponadgabarytowe – jak karmiata, czy namiot.

Plecaki turystyczne Arva w sklepie górskim 8a.pl

Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym znajdziesz wiele modeli plecaków turystycznych, w tym plecaki turystyczne Arva. Ta francuska marka posiada długą tradycję w branży outdoorowej. Od lat stawiają na niezawodność oraz wysoką trwałość swoich produktów. Ich turystyczne plecaki wykonane są z niezwykle odpornych na mechaniczne uszkodzenia materiałów. Wytrzymały materiał zniesie wyzwania zarówno surowych terenowych warunków jak i codziennego użytkowania. Drobiazgowo opracowany system nośny uzupełniono o ergonomiczny pas biodrowy z praktyczną kieszenią z jednej strony i szpejarką z drugiej. Modele francuskiej marki Arva są przemyślane w każdym celu i stworzone w taki sposób, byś z ich użytkowania czerpał komfort i wygodę. Zajrzyj do sklepu górskiego 8a.pl i przekonaj się sam ile produktów przygotowaliśmy dla Ciebie, byś spośród wszystkich plecaków turystycznych wybrał ten jeden!