Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Cebe Upshift - matt lime blue - CAT 1-3 silver

519,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary Cebe Upshift dzięki wykorzystaniu fotochromowych soczewek zapewniają świetne dostosowanie się do warunków atmosferycznych. Kategoria ich przyciemnienia sprawia, że będą dobrze sprawdzały się podczas górskich wypadów czy wycieczek rowerowych w trakcie umiarkowanego oraz silniejszego nasłonecznienia.

Jedziesz na rowerze i kolejny raz czujesz jak okulary obsuwają się z twarzy. W końcu decydujesz się je ściągnąć w obawie przed ich zgubieniem, co skutkuje narażeniem oczu na promieniowanie UVA oraz UVB. Aby uniknąć takich sytuacji, postaw na okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift CAT 1-3 Silver. Ich konstrukcja utrzymuje stabilność podczas kiedy Ty się przemieszczasz, pozwalając na zabezpieczenie przed szkodliwymi promieniami słońca.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift CAT 1-3 Silver doskonale sprawdzą się w zmiennych warunkach nasłonecznienia, kiedy operowanie słońca jest umiarkowane lub silniejsze. Dzięki wyposażeniu w fotochromowe soczewki Sensor Vario Rose Cat.1-3 Silver AF całość automatycznie dostosuje wartość przyciemniania, tak aby komfort widzenia był jak najwyższy (kat. 1-3). Ponadto okulary dobrze wpływają na kontrast oraz widzenie barw, dzięki czemu łatwiej dostrzeżesz przeszkodę na pokonywanej trasie. Wystający korzeń stanie się wyraźniejszy, abyś mógł go ominąć i uchronić się od upadku. Dodatkowo soczewki są bardziej wytrzymałe na zarysowania, co wynika z zastosowania specjalnej powłoki Anit-Scratch Coating. Ponadto technologia Anti Fog doskonale redukcje ilość pary wodnej gromadzonej się na wewnętrznej stronie szkieł, co często zdarza się podczas wysiłku. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się komfortem widzenia także w trakcie intensywnego marszu czy spływu kajakowego.

Ważnym aspektem jest również stabilność okularów przeciwsłonecznych Cebe Upshift CAT 1-3 Silver. W tym modelu wynika to nie tylko z zastosowania gumowych elementów na noskach oraz bocznej części, ale także technologii Symbiotech. Odpowiedni kształt zauszników sprawia, że stykają się one w dwóch dodatkowych punktach głowy. Dzięki temu nawet bardziej dynamiczne poruszanie się nie będzie oznaczało ciągłego przemieszczania się okularów na twarzy. Model ten oferuje również odpowiednią wentylację, która pomoże odczuwać zwiększony poziom komfortu podczas wzmożonego wysiłku. Projektanci nie zapomnieli również o aspekcie wizualnym. Całość doskonale się prezentuje, na co wpływa nie tylko kolorystyka, ale także kształt szkieł oraz oprawek. Dzięki temu dopasujesz okulary do wielu sportowych stylizacji.

Okulary przeciwsłoneczne Cebe Upshift CAT 1-3 Silver dzięki fotochromowym soczewkom zapewniają dostosowanie do panujących warunków nasłonecznienia, oferując komfort widzenia.

Cebe Upshift CAT 1-3 Silver najważniejsze cechy:
  • Wykorzystane soczewki Sensor Vario Rose Cat.1-3 Silver AF przepuszczają 14% światła widzialnego (kat. 1-3), co sprawia, że są odpowiednie podczas słonecznych oraz umiarkowanie słonecznych dni;
  • Oferują wysoki kontrast kolorystyczny;
  • Zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Technologia Symbiotech, a także gumowe wykończenia w okolicy skroni oraz na noskach odpowiadają za stabilność okularów podczas wykonywania ruchów głowy;
  • Powłoka Anit-Scratch Coating to specjalne utwardzenie, które zwiększa ochronę soczewki przed zarysowaniami;
  • Regulowane noski dla odpowiedniego dopasowania do twarzy;
  • Zastosowanie technologii Anti Fog po wewnętrznej stronie soczewek zapobiega kondensacji wody i wilgoci;
  • Otwory wentylacyjne dbają o zapewnianie cyrkulacji powietrza;
  • Posiadają sportowy dopracowany design.

Wymiary: Wymiary soczewki: ok. 65 mm × 43 mm; Długość zauszników: ok. 125 mm;

Rozstaw noska: ok. 19,8 mm;

Właściwości soczewek:
Soczewki Sensor Vario Rose Cat.1-3 Silver AF automatycznie dostosowują się do warunków naświetlenia, dzięki czemu oferują wysoki komfort widzenia. Przepuszczają 14% światła widzialnego (kat. 1-3), co sprawia, że dobrze poradzą sobie zarówno w pochmurny, jak i słoneczny dzień. Zastosowanie technologii Anti Fog po wewnętrznej stronie soczewek zapobiega kondensacji wody i wilgoci.
Zastosowane systemy:
Symbiotech – to rewolucyjna konstrukcja i kształt zauszników, które stykają się z głową w dwóch dodatkowych punktach. Rozwiązanie to sprawia, że ciężar okularów rozkłada się równomiernie, zapewniając najwyższy poziom komfortu i niespotykaną stabilność na głowie.
Okulary Cebe Upshift - matt lime blue - CAT 1-3 silver - opinie klientów
0.0
0 opinie