top

Metolius

Logo Metolius jest doskonale znane wspinaczom na całym świecie. Wysokiej jakości sprzęt wspinaczkowy z USA posiada opinię niezwykle niezawodnego, podnosząc poziom bezpieczeństwa podczas wspinaczki.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Niezawodne friendy Metolius to podstawa podczas wspinaczki na własnej asekuracji

Wszystkie produkty są starannie projektowane, a następnie poddawane żmudnym testom w taki sposób, aby osiągnąć perfekcję i maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dzięki takiemu systemowi można mieć pewność, że szpej wytrzyma w najtrudniejszych warunkach. Producent ten specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyposażenie wspinaczkowego niezbędnego na drogach prowadzonych z własną asekuracją. Dopracowane konstrukcyjnie friendy stanowią o bezpieczeństwie podczas zdobywania dziewiczych skał. Marka Metolius wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jak chociażby proste kolorystyczne oznaczenie Range Finder. Pozwala ono szybko ustalić prawidłowość osadzenia frienda w szczelinie. Szeroki wybór modeli oraz wielkości pozwala stworzyć zestaw odpowiedni na każdą drogę. Duża popularnością cieszą się również kości wspinaczkowe. Optymalnie zaprojektowany kształt zapewnia doskonałe klinowanie w szczelinach.

Trening wspinaczkowy nigdy nie był tak łatwy

Amerykański producent posiada w swojej ofercie wiele przyrządów treningowych dla wspinaczy. Metolius Simulator 3D to najbardziej popularna chwytotablica pozwalająca doskonale przygotować się do sezonu wspinaczkowego. Z kolei przyrząd Rock Rings można zabrać ze sobą niemal wszędzie, cały czas trenując palce i ramiona. Na panelach i ściankach wspinaczkowych często spotykane są również chwyty wspinaczkowe tego producenta. Zastosowanie odpowiedniej mieszanki gwarantuje świetną strukturę i wytrzymałość. Wśród przydatnych każdemu wspinaczkowi drobiazgów warto wspomnieć że producent oferuje też przyrząd do trenowania mięśni palców, klasyczne woreczki na magnezję czy świetnie wyprofilowane listewki do campusa. Jest jeszcze jeden produkt z którego słynie marka Metolius. Magnezja o wysokiej jakości pozwala utrzymać ręce w suchości niezależnie od tego czy wspinasz się pod dachem czy w skałach.

Metolius – popularne kategorie

Rękawiczki Metolius