top

Warmpeace

Warmpeace to czeska marka specjalizująca się w produkcji odzieży outdoorowej oraz śpiworów turystycznych. Ponad 20 letnie doświadczenie tego producenta przekłada się na wysoką jakość produktów.
7
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Śpiwory puchowe Warmpeace

Niezwykle popularną częścią kolekcji czeskiego producenta są śpiwory turystyczne, zapewniające komfortowy sen podczas nocowania pod namiotem. Modele tej marki są chętnie wybierane zarówno na ekspedycje górskie, jak i krótsze wycieczki w terenie. Stosowany jako izolacja naturalny puch zapewnia wyśmienitą termikę w niższych temperaturach. Śpiwory pozostają przy tym lekkie, a po spakowaniu zajmują bardzo małą ilość miejsca, z łatwością mieszcząc się w plecaku. Śpiwory Warmpeace to sprawdzone rozwiązania i trwałe materiały, które pozwalają na ich wygodne i częste użytkowanie w terenie. To optymalny wybór dla osób poszukujących komfortu termicznego w czasie spania pod namiotem.

Historia marki Warmpeace

Historia tego producenta jest niezwykle ciekawa, ponieważ jej początek datuje się na 1986 rok, a akcja rozgrywa się w pewnym domu na terenie byłej Czechosłowacji. To właśnie tam Pavel i Alice z powodu braku łatwego dostępu do dobrej odzieży i sprzętu outdoorowego postanowili na własną rękę rozpocząć produkcję, która z początku miała zaspakajać jedynie własne potrzeby. Wieść jednak szybko rozniosła się w środowisku i niedługo po tym znalazła się cała grupa osób zainteresowanych ich wyrobami. W ten oto sposób powstała firma Warmpeace, która dziś cieszy się dużym uznaniem pośród miłośników aktywności w terenie, zachwycając niezawodnością, funkcjonalnością i wysoką jakością stosowanych materiałów. Ich produkty doskonale sprawdzają się w czasie wymagających wypraw trekkingowych i chętnie zaopatrują się w nie doświadczeni miłośnicy turystyki.

Warmpeace – popularne kategorie

Śpiwory Warmpeace