top

Plecaki miejskie Patagonia

Plecaki miejskie Patagonia świetnie sprawdzą się w zurbanizowanym terenie. To dobry wybór, jeśli poszukujesz praktycznego plecaka do miasta, który będzie się charakteryzował wytrzymałością oraz perfekcyjną organizacją kieszeni.
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Plecaki miejskie Patagonia to górska funkcjonalność w miejskiej odsłonie

Niezwykle wytrzymałe materiały oraz wygodne systemy nośne zastosowano w linii miejskich plecaków tej znanej outdoorowej amerykańskiej marki. Można by rzec, że plecaki miejskie Patagonia to tacy dalecy kuzyni zaawansowanych plecaków w góry. Wykorzystują te same materiały, wysoką funkcjonalność jednak są one przeznaczone do lżejszych, codziennych zadań. Mają zapewnić nam optymalną wygodę, a także bezpieczeństwo dla przenoszonego bagażu. W tym dla delikatnej elektroniki jak laptopy, czytniki czy tablety, a także dla dokumentów czy książek. Liczne modele miejskich plecaków z całą pewnością pozwolą nam wybrać to, czego szukamy. Nieprzemijająca klasyka oraz gustowne kolory w połączeniu z wysoką jakością plecaków Patagonia tworzą duet doskonały!

Wysoka funkcjonalność, która cechuje plecaki miejskie Patagonia

To, na co niewątpliwie należy zwrócić uwagę w pierwszym rzędzie to wygodny system nośny, który cechuje plecaki miejskie Patagonia. System ten wykorzystuje piankę, która ma świetne właściwości amortyzujące. Dzięki temu na plecach nie odczujemy nieprzyjemnego uwierania przez elementy naszego bagażu. Co więcej jego waga będzie równomiernie rozłożona! Za sprawą wygodnych i szerokich pasów ramieniowych plecak wygodnie leży i równomiernie rozprowadza ciężar na ramionach. Tym samym plecaki miejskie Patagonia są niezastąpionym towarzyszem codziennych aktywności, od spacerów do pracy, po jazdę na rowerze miejskim po zatłoczonym mieście. System nośny miejskich modeli zapewnia również przyjemną wentylację wokół pleców. Taka cyrkulacja powietrza okaże się niezbędna i będzie w zdecydowany sposób minimalizować ryzyko przegrzania. Szczególnie docenisz to w upalne letnie dni lub podczas dynamicznego marszu.

Kolejnym niezmiernie ważnym atutem plecaków miejskich jest materiał, z którego zostały skonstruowane. Musi być on na tyle odporny by sprostać trudnościom użytkowania każdego dnia. Tym samym plecaki miejskie Patagonia wykorzystują wysoce wytrzymały materiał nylonowy. Jest on tkany w gęsty sposób – w niektórych modelach jego gęstości wynosi aż 630 Denierów – by zapewnić jeszcze lepszą i trwalszą ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Jest to niezmiernie ważne gdy nasz plecak używamy regularnie w szkole, czy na uczelni. Niejednokrotnie rzucany gdzie bądź, transportujący ciężkie książki, czy komputer plecak musi być wytrzymały! Co więcej za sprawą powleczenia DWR (ang. Durable Water Repellent) całość wolniej namaka, co okaże się przydatne podczas przelotnych opadów. Jako, że marka Patagonia słynie z proekologicznych rozwiązań plecaki miejskie Patagonia powstały częściowo z włókien, które pozyskano z recyklingu.

Plecaki miejskie Patagonia a rozwiązania konstrukcyjne

Modele przeznaczone do wykorzystania w mieście cechują się dużą liczbą kieszeni, przegródek oraz organizerów. Możemy zmieścić tam wszystkie niezbędne drobiazgi zapewniając im w ten sposób klar oraz porządek. My w ten sposób unikniemy nerwowego przeszukiwania całości plecaka celem odnalezienia choćby kluczy od domu czy karty kredytowej. Plecaki miejskie Patagonia umożliwiają bezpieczny transport komputera osobistego. Mieści się on w specjalnie do tego celu opracowanej przegrodzie w komorze głównej plecaka. Wiele modeli wyposażono również w przegródki organizacyjne. Te wraz z kieszeniami na froncie plecaka pozwolą uporządkować cały przenoszony ekwipunek. Za stabilność plecaka, a tym samym nasz komfort w trakcie dynamicznego przemieszczania się dbają regulowany w pionie i poziomie pas piersiowy. Ogranicza on niepożądane przemieszczanie się całej konstrukcji, co sprzyja wygodnemu przemieszczaniu się.

Plecaki miejskie Patagonia w sklepie górskim 8a.pl

Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym sklepie górskim 8a.pl znajdziesz szeroki wybór modeli przeznaczonych do miasta. Charakteryzują się one funkcjonalną i przemyślaną w każdym calu budową oraz wytrzymałymi materiałami. Te same patenty i materiały wykorzystano również w plecakach przeznaczonych na górskie wędrówki. Możesz być zatem pewny, że twój miejski model plecaka Patagonia zda egzamin! Użytkuj go na co dzień, do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Zabierz również na weekendowy wypad za miasto czy popołudniowy spacer do lasu. Wygodny system nośny zapewni Ci optymalny komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.