top

Narzędzia rowerowe

Narzędzia rowerowe to niezbędne wyposażenie podczas każdego dłuższego wyjazdu. W ofercie zapewniamy szeroki wybór niezbędników i multitooli rowerowych, które doskonale sprawdzą się na rowerze MTB, szosowym czy trekkingowym.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Narzędzia rowerowe pozwolą na drobne naprawy w trasie

Kiedy wybieramy się na wyprawę rowerową, jednym z podstawowych elementów ekwipunku powinien być zestaw narzędzi rowerowych, który pozwoli dokonać wszelki napraw czy regulacji w trasie. Narzędzia do roweru przydadzą się również podczas wycieczek na rowerach górskich czy na całodziennych wypadach na single tracki. W przypadku awarii sprzętu będziemy w stanie jej zaradzić. Topowe marki opracowały małe niezbędniki rowerowe, które pozwolą przykręcić lub odkręcić niemal każdą śrubkę w rowerze. Zróżnicowane zestawy można dobrać specjalnie do rodzaju i modelu roweru, aby dysponować wszystkimi niezbędnymi rozmiarami kluczy. Większe narzędzia sprawdzą się w czasie regularnego serwisowania roweru w domu. Solidny przegląd co jakiś czas będzie znacznie łatwiejszy do wykonania, jeśli wyposażymy się w dedykowane rowerom zestawy kluczy i narzędzi.

Niezbędnik rowerowy to podstawa

Najpopularniejszym rozwiązaniem wśród rowerzystów są multitoole rowerowe. Przypominające scyzoryk rozwiązanie świetnie sprawdza się w czasie wszelkich wyjazdów. Taki niezbędnik rowerowy posiada zazwyczaj niemal wszystkie rodzaje kluczy, jakie tylko mogą być potrzebne do przeprowadzenia podstawowych napraw czy regulacji w terenie. Bardzo dużym atutem takiego rozwiązania są jego kompaktowe wymiary. Multitool rowerowy z łatwością zmieści się w kieszeni czy torebce podsiodłowej. Dodatkowo, wszystkie narzędzia mamy dzięki temu rozwiązaniu w jednym miejscu, przez co mamy pewność, że niczego nie zgubimy w czasie przeprowadzania naprawy roweru na skraju drogi.

Narzędzia rowerowe w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie umieściliśmy narzędzia rowerowe topowych marek rowerowych. Jest to gwarancję tego, że multiool czy inny niezbędnik rowerowy został wykonany z mocnych materiałów, które zapewnią wysoką trwałość w czasie intensywnego użytkowania. Przemyślane zestawy kluczy nie raz uratują nas przed wcześniejszym powrotem czy koniecznością wielokilometrowego prowadzenia zepsutego roweru do domu.