top

Narzędzia rowerowe

Narzędzia rowerowe to niezbędne wyposażenie podczas każdego dłuższego wyjazdu. W ofercie zapewniamy szeroki wybór niezbędników i multitooli rowerowych, które doskonale sprawdzą się na rowerze MTB, szosowym czy trekkingowym.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    czarny
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Wyczyść

Narzędzia rowerowe pozwolą na drobne naprawy w trasie

Kiedy wybieramy się na wyprawę rowerową, jednym z podstawowych elementów ekwipunku powinien być zestaw narzędzi rowerowych, który pozwoli dokonać wszelki napraw czy regulacji w trasie. Narzędzia do roweru przydadzą się również podczas wycieczek na rowerach górskich czy na całodziennych wypadach na single tracki. W przypadku awarii sprzętu będziemy w stanie jej zaradzić. Topowe marki opracowały małe niezbędniki rowerowe, które pozwolą przykręcić lub odkręcić niemal każdą śrubkę w rowerze. Zróżnicowane zestawy można dobrać specjalnie do rodzaju i modelu roweru, aby dysponować wszystkimi niezbędnymi rozmiarami kluczy. Większe narzędzia sprawdzą się w czasie regularnego serwisowania roweru w domu. Solidny przegląd co jakiś czas będzie znacznie łatwiejszy do wykonania, jeśli wyposażymy się w dedykowane rowerom zestawy kluczy i narzędzi.

Niezbędnik rowerowy to podstawa

Najpopularniejszym rozwiązaniem wśród rowerzystów są multitoole rowerowe. Przypominające scyzoryk rozwiązanie świetnie sprawdza się w czasie wszelkich wyjazdów. Taki niezbędnik rowerowy posiada zazwyczaj niemal wszystkie rodzaje kluczy, jakie tylko mogą być potrzebne do przeprowadzenia podstawowych napraw czy regulacji w terenie. Bardzo dużym atutem takiego rozwiązania są jego kompaktowe wymiary. Multitool rowerowy z łatwością zmieści się w kieszeni czy torebce podsiodłowej. Dodatkowo, wszystkie narzędzia mamy dzięki temu rozwiązaniu w jednym miejscu, przez co mamy pewność, że niczego nie zgubimy w czasie przeprowadzania naprawy roweru na skraju drogi.

Narzędzia rowerowe w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie umieściliśmy narzędzia rowerowe topowych marek rowerowych. Jest to gwarancję tego, że multiool czy inny niezbędnik rowerowy został wykonany z mocnych materiałów, które zapewnią wysoką trwałość w czasie intensywnego użytkowania. Przemyślane zestawy kluczy nie raz uratują nas przed wcześniejszym powrotem czy koniecznością wielokilometrowego prowadzenia zepsutego roweru do domu.