top

Kurtki w góry z membraną Helly Hansen

Kurtki w góry z membraną Helly Hansen to doskonała propozycja na wszystkie deszczowe i śnieżne dni. Zastosowanie wodoodpornej membrany chroni przed przemakaniem, ale jednocześnie zapewnia całości oddychalność. Damskie i męskie kurtki w góry Helly Hansen z membraną to optymalny wybór zarówno na wędrówki po trudnych szlakach, jak i do wspinaczki.
Zobacz jako Siatka Lista

16 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

16 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kurtki w góry z membraną Helly Hansen — świetna jakość i doskonałe parametry

Skandynawska marka Helly Hansen to znany na całym świecie producent, który tworzy bezkompromisowe produkty outdoorowe. Najwyższa jakość wykonania jest w nich łączona z nowoczesnymi technologiami mającymi za zadanie zapewnić nam maksymalny komfort podczas aktywności w górach. Kurtki w góry z membraną Helly Hansen w celu ochrony przed opadami i wiatrem wykorzystują zaawansowaną autorską membranę — Helly Tech®. Firma stawia ponadto na proekologiczne metody produkcji. Warstwy hydrofobowe nie zawierają w swym składzie wyjątkowo szkodliwych związków PFC. Co więcej, prośrodowiskowy proces produkcji został odznaczony przez cenioną międzynarodową organizację bluesign®.

Nowoczesna konstrukcja membranowa

Kurtki w góry z membraną Helly Hansen sprawdzą się zarówno podczas turystyki, jak i skiturów. Ich nowoczesna konstrukcja zapewnia bowiem wiele pożądanych podczas wzmożonego wysiłku w górach właściwości. Przede wszystkim membrany Helly Tech® cechują się wysokim wskaźnikiem wodoodporności. Dzięki temu nie musimy obawiać się przemoczenia na skutek opadów deszczu bądź śniegu. Membrana jest dodatkowo wiatroszczelna co pozwala na zminimalizowanie ryzyka wychłodzenia organizmu podczas porywistego wiatru w górach. Kurtki w góry z membraną Helly Hansen  cechują się również wysokim wskaźnikiem oddychalności. Dzięki temu pozwalają na zachowanie komfortowo suchej skóry podczas wzmożonego wysiłku. Zbiór wszystkich powyższych cech sprawia, że kurtki tej renomowanej marki zapewniają maksymalne wsparcie oraz komfort niezależnie od pogody. Modele posiadają wiele funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających na dobre dopasowanie ich do naszej sylwetki. Najbardziej wymagający użytkownicy z pewnością docenią niewielką wagę kurtek oraz ich mocną, odporną na przypadkowe uszkodzenia konstrukcję!

Kurtki w góry z membraną Helly Hansen w sklepie górskim 8a.pl

Kurtki Helly Hansen to doskonały wybór na wyjścia w góry. Dzięki nim możemy stworzyć wysokiej jakości zestaw odzieży, który pozwoli nam na zachowanie maksymalnego komfortu i optymalnej temperatury ciała. Kolekcja składa się zarówno z męskich, jak i damskich modeli. Kurtki cechują się przemyślanym w najdrobniejszym detalu designem, oraz minimalistycznym i nowoczesnym wzornictwem. Każdy więc znajdzie u nas model idealnie dopasowany do swoich preferencji.