top

Kurtki przeciwwiatrowe damskie

Kurtki przeciwwiatrowe damskie to strzał w 10 podczas górskich wędrówek oraz na co dzień. Oferują ochronę od wietrznych warunków, aby ograniczać uczucie wychłodzenia, do którego taka aura się przyczynia.
Zobacz jako Siatka Lista

77 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

77 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Kurtki przeciwwiatrowe damskie – możliwości wykorzystania

Nasz sklep oferuje modele, które doskonale sprawdzą się podczas różnych form aktywnego spędzania czasu. Kurtki przeciwwiatrowe damskie różnią się między sobą wykorzystanymi materiałami oraz detalami konstrukcyjnymi, aby odpowiednio dopasować je do wymagań stawianych przez górskie wędrówki, skitoury czy dynamiczne przemieszczanie się. Podczas każdego z tych outdoorowych wyzwań potrzebujesz odzieży o specyficznych właściwościach. Dlatego właśnie kurtki posiadają różnorodne kroje, wagę czy grubość. Część z nich przystosowana została do umiarowych temperatur, a część do niższych. Pozwala to wybrać model odpowiedni zarówno do wymagań stawianych przez Twoją pasję, jak i warunki atmosferyczne.

Kurtki przeciwwiatrowe damskie – korzyści, jakie oferują

Szukasz modelu o świetnych parametrach wiatroszczelności? Z pewnością znajdziesz je w naszym sklepie. Ze względu na swoją konstrukcję kurtki przeciwwiatrowe damskie rewelacyjnie sprawdzą się w tym obszarze. Wynika to zarówno z zastosowanych włokiem, jak i sposobu ich splotu. Producenci często korzystają z innowacyjnych technologii szycia oraz technicznych materiałów. Marka The North Face swoje softshellowe modele często opracowuje w oparciu o technologię Windwall™, Salwea korzysta ze Stormwall, a Arcteryx stawia na Fortius™. Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom podmuchy wiatru są niemal niewyczuwalne. W ofercie znajdują się również kurtki przeciwwiatrowe damskie, w których zastosowano GORE-TEX® Infinium™. Ten element konstrukcyjny zapewnia całkowitą wiatroszczleność. Nie musisz martwić się więc wychłodzeniem, które często jest odczuwane podczas wietrznych warunków. Zabezpieczając się przed nimi, sprawisz, że zdecydowanie wzrośnie komfort w trakcie skitourowego wypadu czy podjętego trekkingowego wyzwania.

Kurtki przeciwwiatrowe damskie to także odpowiednie przystosowanie do outdoorowych warunków

Softshellowe kurtki często wykorzystywane są podczas outdoorowych aktywności, więc muszą dbać także o szereg innych niż wiatroszczleność obszarów. Projektanci tworząc je, bardzo często zwracają także uwagę, aby były bardziej wytrzymałe. Oznacza to, że w trakcie bezpośredniego kontaktu z elementem skalnym podczas przechodzenia wąska szczeliną trudniej o och przetarcie. Kurtki przeciwwiatrowe damskie będą więc oferowały swoje właściwości przez długi czas. Co więcej, zadbano także, aby zapewniały wysoką swobodę ruchów. Jest to kluczowa cecha podczas wspinaczkowych wyzwań czy górskich wędrówek. Wybierając kurtki w naszym sklepie, będziesz mogła cieszyć się sprawnym przejściem szlaku czy efektywnym zmierzania do topu bez przeszkadzającego skrępowania materiałem. Duża część modeli posiada także kaptury o technicznej konstrukcji. Weźmy na tapet na przykład specjalną ich budowę o nazwie StormHood™. Tego typu kaptur zapewnia doskonałą ochronę od warunków atmosferycznych w okolicy głowy, a przy tym umożliwia wygodne korzystanie z kasku. Ponadto świetnie współgra z ruchami głowy oraz nie przysłania pola widzenia.

Kurtki przeciwwiatrowe damskie – klasyczna czerń czy żywa kolorystyka?

Te elementy garderoby wpiszą się gusta pań o różnych preferencjach. W ofercie posiadamy kurtki przeciwwiatrowe damskie, które charakteryzują się klasycznym designem. Granat czy czerń sprawiają, że będą doskonale współgrały z wieloma innymi elementami ubioru. Modele o żywej kolorystyce z kolei interesująco się prezentują. Dzięki nim Twój outfit będzie cechował się niebanalnym wykończeniem. To od Ciebie zależy, na którą wersję kurtki postawisz, aby cieszyć się nie tylko wparciem technologicznym. Różnorodne kroje oraz kolorystyka sprawiają, że będziesz w pełni zadowolona z aspektów wizualnych Twojego technicznego stroju.