top

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak, możesz osobiście odebrać wybrane produkty w salonie stacjonarnym w Gliwicach, Warszawie lub Katowicach. Nie będą w zamkniętej paczce - możesz je dokładnie obejrzeć i przymierzyć jeszcze przed zapłatą! Rezerwujesz i na miejscu decydujesz.

Aby zarezerwować produkty do osobistego odbioru:

  • w kasie jako metodę dostawy wybierz: Rezerwacja – odbiór i płatność w sklepie (wskazując Gliwice, Warszawę lub Katowice),
  • poczekaj na nasze potwierdzenie, że rezerwacja jest gotowa do odbioru,
  • produkty czekają na Ciebie przez 5 kolejnych dni w salonie przy ul. Witkiewicza 6 w Gliwicach ( Sprawdź godziny otwarcia ), przy ul. Batorego 39 w Warszawie ( Sprawdź godziny otwarcia ), przy ul. Burakowskiej 14 w Warszawie ( Sprawdź godziny otwarcia ) lub przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Katowicach ( Sprawdź godziny otwarcia )

     

Możesz zarezerwować każdy produkt widoczny na naszej stronie. Pamiętaj jednak, że tego typu rezerwacje musimy ograniczyć do maksymalnie dwóch produktów z podobnej kategorii (np. 2 plecaki, 2 pary niskich butów). Niestety, nie mamy przestrzeni aby z tego limitu zrezygnować. Jeśli bogata oferta salonu + dodatkowa rezerwacja to wciąż mało, złóż zamówienie z dostawą do domu.
Pamiętaj również, że produkty zakupione w sklepie stacjonarnym - także te pochodzące z internetowych rezerwacji z odbiorem osobistym - nie podlegają zwrotom.
Przed podjęciem decyzji zakupowej możesz zapoznać się ze wszystkimi cechami produktu oraz dokonać niezbędnych przymiarek.

Zapraszamy na zakupy!

 

Przeglądaj ofertę