Bullseye Meats

Bullseye Meats to wysokiej jakości suszona wołowina oraz inne przysmaki mięsne. To świetny dodatek do diety w czasie wielu górskich aktywności. Ciesz się wyjątkowym smakiem Bullseye Meats na szlaku!
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Bullseye Meats w sklepie 8a.pl

Marka Bullseye Meats jest jednym z pierwszych europejskich producentów suszonego mięsa na większą skalę. Dzięki obecności na rynku już od 2003 roku można mieć pewność, że na temat prawidłowego suszenia mięsa jej pracownicy wiedzą niemal wszystko. Szczególna waga przykładana jest do jakości wołowiny. Do suszenia wykorzystywane jest tylko najlepsze mięso pochodzące z kontrolowanych hodowli. Pozwala to otrzymać produkt o najwyższej jakości i wyjątkowym smaku. Marka cały czas pozostaje liderem wśród europejskich producentów suszonego mięsa.

Suszona wołowina Bullseye Meats – świetny przysmak dla aktywnych

Suszone mięso stanowi smaczną przekąskę w trakcie wielu aktywności. Dostarcza dużej ilości białka, przy bardzo niskiej zawartości tłuszczu. Nie bez znaczenia są również wyjątkowe właściwości smakowe, które trudno porównać z jakimkolwiek innym przysmakiem. Suszona wołowina Bullseye Meats przygotowywana jest tylko z najwyższej jakości mięsa. Dzięki dopracowanym przez lata przepisom jego smak podbija podniebienia kolejnych osób. Suszone mięso jest bardzo lekkie i łatwe do przechowywania, a jednocześnie zapewnia dużo energii. To właśnie dlatego jest chętnie wybierane na wyjazdy i wycieczki. Bez problemu zmieści się w plecaku czy torbie, wyśmienicie urozmaicając jednostajną dietę w czasie dłuższych ekspedycji. Mała paczka wołowiny Bullseye Meats jest wyśmienitym wyborem na krótsze wycieczki, doskonale nadając się na przekąskę w trakcie wędrówki po mniej wymagających szlakach.

Bullseye Meats – sklep 8a.pl to duży wybór smaków

W naszej ofercie każdy smakosz znajdzie swój ulubiony smak suszonej wołowiny. Najpopularniejszymi z nich będą z pewności dwie tradycyjne odmiany – Original i Classic, pozwalające najbardziej poczuć smak mięsa. Dla osób chcących spróbować nieco bardziej aromatycznych odmian, Bullseye Meats przygotował suszoną wołowiną Smoked, Teriyaki oraz Cajun. Wszystkie one są dostępne w paczkach o różnych wielkościach, dzięki czemu możemy zabrać ze sobą zarówno drobną przekąskę, jak i nieco więcej mięsa na dłuższą wędrówkę. To również doskonały przysmak na wieczorne spotkanie ze znajomymi, kiedy chcemy odpocząć po intensywnym dniu.