top

Bluzy z zamkiem 1/2 męskie

Bluzy z zamkiem 1/2 męskie ciało otulą przyjemnym materiałem, żeby zapewnić jak najbardziej komfortowe samopoczucie w różnych warunkach. Sprawdzają się w roli odzieży wierzchniej, ale i dodatkowej warstwy.
72
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 72

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 72

Strona
na stronę

Bluzy z zamkiem 1/2 męskie stylizacje uzupełnią funkcjonalnymi zaletami

W czasie outdoorowych działań odpowiednie wsparcie zapewniane przez odzież ma ogromne znaczenie. Bluzy z zamkiem 1/2 męskie cele pomogą wznieść na poziom realizacji. Każda aktywność zamiast sprawić satysfakcję może być uciążliwa, jeśli strój nie wspiera efektywności wysiłku. Zmiana takiego stanu rzeczy wcale nie jest trudna. Wystarczy sięgnąć po takie modele ubrań, które wśród swoich zalet mają atuty charakterystyczne dla odzieży technicznej. Jeśli decydujesz się na spokojne spędzanie czasu na łonie natury i wyjazd w plener jest dla Ciebie okazją do relaksu, sięgnij po warianty o casualowym charakterze. Przykuwający wzrok kolor czy niebanalny wzór będą dodatkowymi atutami, które urozmaicą kompletowaną stylizację.

Męskie bluzy z zamkiem 1/2 mają wiele odsłon

Bluzy z zamkiem do połowy długości mogą wspierać użytkownika w różny sposób. W zależności od tego, jakie materiały służą do uszycia modeli, bluzy mają nieco inne właściwości. Zalety zależą od wielu czynników. W trakcie selekcji propozycji najlepiej odpowiadającej sprecyzowanym oczekiwaniom można wziąć pod uwagę na przykład materiał. Warianty polarowe docieplają i nie powodują dyskomfortu. Sprawdzają się też świetnie w roli warstwy pod kurtką membranową. Zwykle projekty przewidują fason przylegający do ciała, który pod dodatkowymi elementami odzieży nie będzie się zwijał. Współpraca między poszczególnymi warstwami jest wtedy znacznie lepsza. Popularne są też bluzy z zamkiem 1/2 męskie ciało wspierające podwójnie. Taki efekt producenci osiągają, tworząc tak zwane hybrydy, czyli bluzy powstałe z połączenia kliku różnych tkanin. Są one skomponowane tak, żeby określonym partiom ciała gwarantować pożądane wsparcie. W miejscach gdzie straty cieplne są większe, pojawia się więc tkanina cieplejsza, a w newralgicznych partiach narażonych na przegrzanie – bardziej oddychająca i sprawniej odprowadzająca wilgoć.

Bluzy z zamkiem 1/2 – męskie modele o licznych atutach

Przy wyborze odzieży wierzchniej warto przemyśleć zakres jej zastosowania. To, w jakich konfiguracjach będzie noszona, powinno mieć bowiem wpływ na decyzję. Bluzy z zamkiem 1/2 z uwagi na to, że nie posiadają suwaka w dolnej części lepiej układają się pod dodatkowymi warstwami ubrań, a podobnie jak modele rozpinane w całości dają pewne możliwości regulacji poziomu wentylacji. Producenci często wzbogacają je ponadto w kaptury, żeby użytkownik oprócz osłonięcia ciała, mógł także zadbać o komfort termiczny przy głowie. Co jeszcze jest uwzględniane przy tworzeniu projektów? Oczywiście doceniane w terenie kieszenie. Klasycznym rozwiązaniem jest wszywanie dwóch bocznych, ale często pojawiają się również bluzy z kieszonką na piersi lub kieszenią typu kangur.

Męskie bluzy z zamkiem 1/2 założyć można w różnych częściach roku

Szeroki wybór wariantów z różnych materiałów w rozmaitych konfiguracjach to asortyment, z którego możesz wybrać modele na różne części roku. Budowa tego rodzaju odzieży sprzyja wykorzystaniu zarówno w roli samodzielnego okrycia wierzchniego, jak i dodatkowego wsparcia innych warstw technicznego stroju. Od Ciebie zależy, którą z propozycji wybierzesz i kiedy, i w jakim zestawieniu, będziesz ją nosić. Brak ograniczeń wynika więc z kroju, ale również całościowej konstrukcji bluzy.

Popularne modele bluz męskich:

Bluzy męskie Bluzy rozpinane męskie Bluzy trekkingowe męskie Bluzy wspinaczkowe męskie Bluzy biegowe męskie

Męskie bluzy z zamkiem 1/2 - popularne marki:

Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Arcteryx Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Berghaus Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Columbia Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Dynafit Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Fjallraven
Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Icebreaker Bluzy z zamkiem 1/2 męskie La Sportiva Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Marmot Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Montura Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Patagonia
Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Rab Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Salewa Bluzy z zamkiem 1/2 męskie Salomon Bluzy z zamkiem 1/2 męskie The North Face