Alpen

Alpen Cosmetics to niezawodne kremy i pomadki przeciwsłoneczne stworzone z myślą o entuzjastach wszystkich górskich aktywności. Chroń swoją skórę latem i zimą, kiedy wędrujesz, wspinasz się i jeździsz na nartach.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Kosmetyki Alpen Cosmetics – ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym

W czasie górskich aktywności jesteśmy narażeni na szkodliwy wpływ słońca znacznie bardziej niż na nizinach. Wraz ze wzrostem wysokości ilość promieniowania, które dociera do powierzchni ziemi znacznie się zwiększa. Dodatkowo promieniowanie słoneczne bardzo mocno odbija się od śniegu, dodatkowo potęgując negatywne efekty długotrwałego przebywania na słońcu. To właśnie dlatego tak istotne jest odpowiednie zabezpieczenie skóry przed negatywnym oddziaływaniem szkodliwego promieniowania. Kremy z filtrem Alpen Cosmetics zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu jak najlepszej ochrony zarówno w czasie letnich, jak i zimowych aktywności. Niezależnie od tego o jakiej porze roku wybierasz się w góry, profesjonalna ochrona skóry przed słońcem to konieczność.

Kremy z filtrem Alpen Cosmetics przygotowane specjalnie dla sportowców

Marka Alpen Cometics specjalizuje się w produkcji kremów dla sportowców i osób aktywnie spędzających czas zarówno w górach, jak i nad wodą. Specjalnie opracowane receptury zapewniają wysoki stopień ochrony. Dostępne są kremy z filtrem SPF 15+ SPF 30+ czy też przeznaczone na najbardziej słoneczne warunki SPF 50+. W ofercie marki znajdują się również pomadki ochronne. Bogate doświadczenie marki pozwoliło opracować kosmetyki, które cechują się zwiększoną odpornością na wodę i pot, dzięki czemu w górskich warunkach i w czasie wysiłku sprawdzają się znacznie lepiej od tradycyjnych odpowiedników.

Kremy z filtrem Alpen Cometics – sklep 8a.pl to pełen wybór produktów

Zapewniamy szeroki wybór kremów z filtrem Alpen Cometics. Poręczne opakowania pozwolą zabrać je ze sobą zarówno na dłuższą wyprawę, jak i krótką, jednodniową wycieczkę. Z łatwością zmieszczą się w małej kieszonce plecaka. Oznaczone znakiem Made in Italy kosmetyki cechują się najwyższą jakością. Wszystkie receptury, a także produkcja kremów i pomadek odbywa się bowiem w całości we Włoszech. Rodzinna firma, zajmująca się tworzeniem kosmetyków od ponad 60 lat jest doskonale znana wszystkich entuzjastom sportów górskich, świetnie chroniąc skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym zarówno w lecie, jak i w zimie.