Robens namioty Trail

Namioty Robens® Trail to niezwykle zróżnicowana grupa w której znajdują się zarówno konstrukcje tunelowe, jak i klasyczne, typu igloo.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
 1. -24%
  Nowy
  Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3
  Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3
  235,59 zł 309,99 zł
 2. -24%
  Nowy
  Namiot Robens Voyager Versa 3
  Namiot Robens Voyager Versa 3
  1 299,59 zł 1 709,99 zł
 3. -24%
  Nowy
  Namiot tunelowy Robens Voyager 2 EX
  Namiot tunelowy Robens Voyager 2 EX
  1 041,19 zł 1 369,99 zł
 4. -24%
  Nowy
  Turystyczny namiot Robens Voyager 2
  Turystyczny namiot Robens Voyager 2
  858,79 zł 1 129,99 zł
 5. -24%
  Nowy
  Turystyczny namiot Robens Starlight 2
 6. -24%
  Nowy
  Namiot Robens Starlight 1
  Namiot Robens Starlight 1
  668,79 zł 879,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Robens® kolekcja Trail to prawdziwa pasja odkrywania!

Najbardziej rozbudowana seria namiotów w ofercie duńskiej marki to sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, dokładnie przetestowane materiały oraz lekkość wymagana podczas wyjazdów turystycznych. Każdy znajdzie wśród nich namiot idealnie dopasowany do jego potrzeb – zarówno samotny miłośnik trekkingu, rodziny wybierające się na szlak z dziećmi, jak i większe grupy turystów, liczące nawet do 8 osób.

Namioty Robens® Trail to niezwykle zróżnicowana grupa w której znajdują się zarówno konstrukcje tunelowe, jak i klasyczne, typu igloo. Modele z większymi przedsionkami zapewnią dodatkowe miejsce na bagaż, a także pozwolą wygodniej spędzić czas w razie niepogody.

Konstrukcja namiotów Robens® Trail

Zastosowane tu materiały udanie łączą umiarkowaną wagę oraz wysoką wytrzymałość, dzięki czemu namioty Robens® z serii Trail doskonale sprawdzają się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Optymalnie rozwiązane elementy, takie jak prosta konstrukcja, intuicyjne mocowanie pałąków i odciągi, które można błyskawicznie napiąć, przekładają się na możliwość szybkiego rozbicia namiotu, w każdych warunkach.

Namioty z kolekcji Trail przygotowano z myślą o latach użytkowania w terenie. Możesz na nich polegać w najtrudniejszych warunkach pogodowych, kiedy skutecznie ochronią przed deszczem i wiatrem.

Sprawdź inne kolekcje namiotów Robens

Namioty Robens Route Namioty Robens Odyssey Namioty Robens Trail Namioty Robens Adventure Namioty Robens Airventure Namioty Robens Outback