top

Robens namioty Trail

Namioty Robens® Trail to niezwykle zróżnicowana grupa w której znajdują się zarówno konstrukcje tunelowe, jak i klasyczne, typu igloo.
2
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
 1. -30%
  Turystyczny namiot Robens Green Cone 4
  Turystyczny namiot Robens Green Cone 4
  1 294,99 zł 1 849,99 zł
 2. -30%
  Namiot tunelowy Robens Voyager 2 EX
  Namiot tunelowy Robens Voyager 2 EX
  1 049,99 zł 1 499,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Robens® kolekcja Trail to prawdziwa pasja odkrywania!

Namioty Robens® z linii Trail to niezwykle zróżnicowana grupa w której znajdują się zarówno konstrukcje tunelowe, jak i klasyczne, typu igloo. Modele z większymi przedsionkami zapewnią dodatkowe miejsce na bagaż, a także pozwolą wygodniej spędzić czas w razie niepogody. Wszystkie jednak, niezależnie od wymiarów, stworzone zostały po to aby dawać ekscytujące możliwości, bez rezerwacji! Weekend spędzony na wspinaczce z przyjaciółmi; zwiedzanie wrzosowisk i gór - pieszo lub na dwóch kołach; wiosłowanie po spokojnym jeziorze; ukończenie długodystansowej wędrówki, którą obiecywaliście sobie od niepamiętnych czasów. Twoje jedyne ograniczenia to wyobraźnia, trochę umiejętności... albo źle dobrany sprzęt. Dobry namiot to paszport do wolności. Możesz być pewny, że namioty Robens z serii Trail to niezawodny i wszechstronny wybór wysokiej jakości, który sprosta Twoim codziennym przygodom.

Konstrukcja namiotów Robens® Trail

Zastosowane tu materiały udanie łączą umiarkowaną wagę oraz wysoką wytrzymałość, dzięki czemu namioty Robens® z serii Trail doskonale sprawdzają się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Optymalnie rozwiązane elementy, takie jak prosta konstrukcja, intuicyjne mocowanie pałąków i odciągi, które można błyskawicznie napiąć, przekładają się na możliwość szybkiego rozbicia namiotu, w każdych warunkach.

Namioty Robens z kolekcji Trail przygotowano z myślą o latach użytkowania w terenie. Możesz na nich polegać w najtrudniejszych warunkach pogodowych, kiedy skutecznie ochronią przed deszczem i wiatrem.

Sprawdź inne kolekcje namiotów Robens:

Namioty turystyczne Robens Namioty Robens Route Namioty Robens Adventure Namioty Robens Lite Namioty Robens Scandinavia