top

Plecaki narciarskie i skiturowe The North Face

Plecaki narciarskie i skiturowe The North Face wyśmienicie sprawdzają się podczas zimowych wypadów na zaśnieżone stoki. Wytrzymałe plecaki freeridowe doskonale spiszą się w czasie eksplorowania nowych tras.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki narciarskie i skiturowe The North Face — niezbędne doświadczenie

Amerykańska marka The North Face to producent z ogromnym doświadczeniem w produkcji wszystkiego, co outdoorowe. Nie bez powodu odzież i sprzęt marki towarzyszy najlepszym wspinaczkom i himalaistom na świecie podczas ich wypraw. Marka tworzy również produkty do narciarstwa i skituringu. Te odznaczają się niezwykle wysoką jakością wykonania i przemyślanym w najdrobniejszym detalu designem. Plecaki narciarskie i skiturowe The North Face to lekkie i wytrzymałe konstrukcje o minimalistycznym wzornictwie. Marka stara się również tworzyć produktu z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Dzięki temu wykończenie hydrofobowe plecaków TNF jest pozbawione wyjątkowo szkodliwego składnika. Perfluorowęglowodory, bo o nich mowa, stanowią zagrożenie zarówno dla naszego zdrowia, jak i środowiska naturalnego.

Maksymalna funkcjonalność doskonałym wsparciem podczas skituringu

Aby móc komfortowo pokonywać kolejne metry przewyższeń, plecak skiturowy powinien być lekki. Zminimalizowanie wagi swojego zestawu ma bowiem niebagatelne znaczenie i wpływ na nasze zmęczenie i wydatek kaloryczny podczas podejść. Kolejną istotną kwestią jest odpowiednia stabilizacja przenoszonego ładunku, tylko wtedy kiedy nasz plecak dobrze przylega do sylwetki, nie ryzykujemy utraty stabilności podczas zjazdu. Plecaki narciarskie i skiturowe The North Face zapewniają również niezbędną do przenoszenia naszych rzeczy przestrzeń. Do plecaków z powodzeniem przytroczymy narty, lub deskę snowboardową. Firma wyposażyła poszczególne modele również w inne funkcjonalne rozwiązania. Do dyspozycji użytkowników jest na przykład lista rzeczy, jaką powinniśmy zabrać w góry w formie grafiki wewnątrz plecaka, czy wyłożona polarem miękka kieszonka na gogle narciarskie. Przenosząc w niej gogle, minimalizujemy ryzyko zarysowania naszych soczewek!

Plecaki narciarskie i skiturowe The North Face w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele modeli plecaków The North Face. Te o skiturowym przeznaczeniu doskonale sprawdzą się podczas krótszych wycieczek, jak i dłuższych tur. Wysoka jakość wykonania sprawi, że twój nowy plecak będzie idealnym uzupełnieniem narciarskiego ekwipunku. Plecaki występują w wielu kolorach i wzorach, co sprawi, że z powodzeniem dopasujecie model, który będzie idealnym uzupełnieniem waszej skiturowej stylizacji.