Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

McNett

McNett to marka oferująca produkty przeznaczone do naprawy ekwipunku turystycznego i odzieży. Producent posiada w swojej ofercie miedzy innymi łatki i klej do namiotów, a także łatki do membrany GORE-TEX®.
11
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Szeroka oferta marki McNett

Kolekcja tego producenta obejmuje wiele produktów, w tym różne typy łatek oraz klejów. Niezależnie od tego czy potrzebujesz kleju, który zabierzesz awaryjnie na wyprawę, czy niezawodnego i trwałego połączenia, które pozwoli naprawić ekwipunek już po powrocie ze szlaku, marka McNett na pewno dysponuje odpowiednim rozwiązaniem. Jednym z najczęściej wybieranych produktów są łatki GORE-TEX® do kurtek i innej odzieży. Są doskonałym sposobem na szybką naprawę małych rozdarć czy przecięć. Dzięki ich pomocy każda wyprawa będzie mogła być kontynuowana. To doskonałe rozwiązanie do kurtek przeciwdeszczowych, kiedy chcemy zachować ich doskonałe wodoodporne właściwości. Wśród miłośników biwakowania oraz trekkingu dużą popularnością cieszy się środek Seam Grip. To specjalny klej do uszczelniania szwów i połączeń materiałów. Pozwoli przywrócić pełną szczelność w przeciekających namiotach. Marka McNett przygotowała też doskonałe rozwiązanie dla miłośników trekkingu, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim ulubionym obuwiem. Klej Freesole pozwala nie tylko skleić rozwarstwiającą się cholewkę, ale nawet uzupełnić ubytki w podeszwie, czy wykonać osłonę palców butach, które jej nie posiadają.

Nie tylko zestawy naprawcze - McNett

Oferta marki poza łatkami i klejami obejmuje również drobne akcesoria turystyczne. Warto wśród nich wymienić kompaktowe ręczniki szybkoschnące, które świetnie sprawdzają się na kempingu oraz w podróży. W sklepie 8a.pl oferujemy najlepsze produkty McNett, które pomogą w przywróceniu ekwipunku do pełnej sprawności.