Koszula Arcteryx Skyline S/S Shirt - dark matter

237,79 zł 289,99 zł
18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL XXL
Obwód klatki piersiowej (cm) 100 108 112 118 130
Długość rękawa od pachy (cm) 54 55 56 57 57
Długość całkowita (cm) 71 73 77 79 82
Obwód u dołu (cm) 102 108 114 116 130

Koszula Arcteryx Skyline S/S Shirt to propozycja dla wszystkich miłośników letnich wędrówek krajoznawczych, którzy poszukują modelu pozwalającego zachować odpowiedni poziom elegancji. Oferowany produkt to dobry wybór na kilkugodzinny spacer, a następnie wieczorne spotkanie ze znajomymi.

Koszula wyróżnia się zastosowaniem materiałów zgodnych ze standardem Bluesign®. Oznacza to, że wytworzono je z poszanowaniem środowiska naturalnego, a więc bez stosowania szkodliwej chemii. Jednocześnie zwiększa to poczucie, że rezultat jest bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Koszula Arcteryx Skyline S/S Shirt NE łączy w sobie nutkę elegancji i wygodę na najwyższym poziomie. Została wykonana z lekkiego poliestrowego materiału Diem™, posiadającego wiele cech niezbędnych latem, podczas największych upałów. Przede wszystkim charakteryzuje się on przepuszczalnością powietrza na dobrym poziomie, co przy wysokich temperaturach jest bardzo przydatne. Oprócz tego blokuje promieniowanie UV, zapewniając ochronę na poziomie UPF 45+. Jednocześnie warto wspomnieć, że materiał charakteryzuje się szybszym czasem schnięcia. Dodatkowo niewiele waży, jest dość elastyczny i niezwykle łatwy w pielęgnacji.

Całość dostarcza użytkownikowi odpowiednią swobodę ruchów, co znacząco podnosi komfort odczuwany przez cały dzień. Dopasowany krój typu Regular jest nieco luźny, co przełoży się na większą wygodę w mieście podczas wyższych temperatur. Na piersi znajduje się kieszeń zamykana zamkiem błyskawicznym, która umożliwia przeniesienie najważniejszych drobiazgów.

Jednak to nie wszystko! Materiały zastosowane w procesie produkcji są zgodne ze standardami Bluesign®. Jest to certyfikat przyznawany markom za produkcję będącą przyjazną dla środowiska naturalnego. Firma, która ubiega się o takie wyróżnienie, musi wykazać, że na każdym etapie zachowano określone normy. Tym samym masz pewność, że koszulę wykonano według najwyższych standardów, a Twoja decyzja będzie mniej szkodliwa dla przyrody.

Koszula Arc’teryx Skyline S/S Shirt NE będzie dobrym wyborem, gdy poszukujesz komfortu i lekkości, nie chcąc rezygnować z pewnej dozy elegancji w swoim ubiorze.

Koszula Arcteryx Skyline S/S Shirt NE – najważniejsze cechy:

  • Wykonana z szybkoschnącego, łatwego w pielęgnacji poliestru Diem™, charakteryzującego się lekkością
  • Poliester to również elastyczność, oraz dobra przepuszczalność powietrza;
  • Diem™ to również dodatkowa ochrona przed promieniami UV na poziomie UPF 45+;
  • Koszula o kroju Regular zapewniającym swobodę ruchów;
  • Kieszeń piersiowa zapinana na suwak;
  • Dla większej estetyki guziki na plisach zostały ukryte;
  • Użyte materiały wykonano zgodnie z proekologicznymi standardami Bluesign®;

Użyte materiały: 100% poliester

Diem™ to wysoce zaawansowany, szybkoschnący i elastyczny poliester, mało podatny na gniecenie oraz szybszym czasem schnięcia. Charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza, a także ochroną przed promieniami UV na poziomie UPF 45+. Jest niezwykle łatwy w pielęgnacji, a po spakowaniu zajmuje bardzo mało miejsca.
Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży oraz rezultat jest zdrowy dla ludzi, oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.

Koszula Arcteryx Skyline S/S Shirt - dark matter - opinie klientów

0.0
0 opinie