top

Kaski skiturowe Dynafit

Kaski skiturowe Dynafit zostały opracowane specjalnie z myślą o miłośnikach zdobywania szczytów na nartach. Najlżejsze materiały i wysoki poziom ochrony zapewniają wygodne i bezpieczne użytkowanie.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Kaski skiturowe Dynafit — doskonała jakość i wykonanie

Marka Dynafit to producent odzieży i sprzętu skiturowego, który ma za zadanie zapewnić ci maksymalne wsparcie. Ultralekkie konstrukcje docenią doświadczeni narciarze, którzy w górach poruszają się szybko i na lekko. Kaski skiturowe Dynafit to modele spełniające normę EN 12492. Świetnie chronią naszą głowę w przypadku nieszczęśliwych wypadków, zapewniając maksymalny komfort podczas noszenia. Wybór odpowiedniego kasku na skitury Dynafit, a także jego dobre dopasowanie do naszej głowy ma ogromny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Warto więc poświęcić sporo uwagi doborowi odpowiedniego modelu, a także pamiętać o prawidłowym noszeniu naszego nowego kasku.

Ultralekkie konstrukcje dla najbardziej wymagających użytkowników

Kaski skiturowe Dynafit to nowoczesne modele spełniające normę dla kasków alpinistycznych EN 12492. Dzięki temu możemy liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa podczas skiturów i skialpinizmu. Kaski Dynafit wykonane są w konstrukcji EPS, zewnętrzna powłoka to z kolei niezwykle wytrzymały poliuretan. Dzięki temu kaski legitymują się wyjątkowo niską wagą, w granicach 250 gramów, niewielka masa nie stanowi jednak żadnego kompromisu w kwestii bezpieczeństwa. Wiele otworów wentylacyjnych dba o odpowiednią wentylację, chroniąc nasz przed przegrzaniem głowy. Kaski skiturowe Dynafit są wyposażone w pokrętło regulacyjne, które z powodzeniem wykorzystamy nawet podczas noszenia grubszych rękawic. Specjalne klipsy pozwalają na bezpieczny i stabilny montaż czołówki. Magnetyczna sprzączka pasków jest łatwa w obsłudze i niezwykle intuicyjna. Kask tej renomowanej marki z powodzeniem dopasujesz do kształtu swojej głowy, jeśli jej obwód wynosi od 56 do 62 centymetrów.

Sprawdź kaski skiturowe Dynafit w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz szeroki wybór sprzętu tej uznanej marki. Od kasków i raków po zaawansowane buty i narty skiturowe Dynafit. Każdy ze sprzętów jest wykonany z najlepszych dostępnych materiałów, dzięki czemu legitymuje się nie tylko doskonałymi właściwościami użytkowymi, ale również niezwykle niską wagą. Stworzenie odpowiedniego zestawu pozwoli ci szybko i sprawnie poruszać się w górskim terenie. Kaski skiturowe Dynafit  to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa w trakcie pokonywania kolejnych tur.